Investujte s naší obchodní aplikací

Naše oceněná obchodní aplikace umožňuje pohodlně investovat z vašeho mobilního zařízení. Kdekoli se nacházíte, vaše portfolio a investiční příležitosti jsou vždy na dosah.

Investujte s aplikací DEGIRO.

Mobilní investice, real-time data, novinky o akciovém trhu a dostupnost všech našich typů objednávek, zatímco jste na cestách.

Více než 50 burz na dosah vaší ruky.

S naší obchodní aplikací můžete investovat do akcií, dluhopisů, ETF (trackerů), investičních fondů, opcí a dalších produktů. Tyto produkty jsou kótovány na burzách po celém světě od Severní Ameriky až po Evropu, Asii a Oceánii. Samozřejmostí obchodní aplikace, jsou i stejné typy objednávek, které nabízíme v našem WebTraderu. S obchodní aplikací proto můžete reagovat na tržní pohyby tak, jako byste to dělali na desktopové verzi WebTraderu.

Obchodní aplikace pro začátečníky i pokročilé.

Naše bezplatná obchodní aplikace je velmi oceňována mnoha našimi uživateli pro její snadné používání a dostupné obchodní příležitosti.

Kompletní investiční příležitosti.

Informujte nás.

Pomocí naší integrované funkce pro zpětnou vazby nás můžete informovat o vašich názorech na naší obchodní aplikaci. Pro nás je vždy důležité vědět, s jakými záležitosti se potýkáte, nebo znát vaše nápady, jak investování pomocí naší obchodní aplikace udělat ještě snazším. Pravidelně naší aplikaci aktualizujeme a využíváme vaší zpětné vazby k neustálému zlepšování.

Oceněna jako nejlepší obchodní aplikace pro investování do akcií.

Uživatelé hodnotí naši obchodní aplikaci skórem v Apple Store a v Google Play Store. Naše aplikace byla ohodnocena jako nejlepší obchodní aplikace ve Velké Británii a Francii:

Ocenění za nejlepší mobilní obchodní aplikaci 2019

Financial Times & Investors Chronicle
Nejlepší mobilní akciové investování (2019)

The Financial Times & Investors Chronicle udělila společnosti DEGIRO ocenění „Best Mobile Share Dealing Award“, a to díky uživatelsky příznivým zkušenostem a množství obchodních příležitostí.

Award voor beste beleggingsapp 2018

Investment Trends
Nejlepší Mobilní Obchodní Aplikace (2018)

Na základě výzkumu Investment Trends lze úspěch společnosti DEGIRO u francouzských investorů přičítat kombinaci intuitivní obchodní aplikace a nízkých nákladů.

Otevřete si účet ještě dnes

Připojte se k více než 2 milionům klientů, kteří vložili svou důvěru v nás.

Otevřete si zdarma účet nyní

Investování zahrnuje rizika: Můžete přijít o část nebo celý svůj vklad. Doporučujeme investovat pouze do těch finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem.

Investování zahrnuje rizika:
Můžete přijít o část nebo celý svůj vklad. Doporučujeme investovat pouze do těch finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem.