Investujte s naší obchodní aplikací

Naše oceněná obchodní aplikace umožňuje pohodlně investovat z vašeho mobilního zařízení. Kdekoli se nacházíte, vaše portfolio a investiční příležitosti jsou vždy na dosah.

Investujte s aplikací DEGIRO.

Mobilní investice, real-time data, novinky o akciovém trhu a dostupnost všech našich typů objednávek, zatímco jste na cestách.

Více než 50 burz na dosah vaší ruky.

S naší obchodní aplikací můžete investovat do akcií, dluhopisů, ETF (trackerů), investičních fondů, opcí a dalších produktů. Tyto produkty jsou kótovány na burzách po celém světě od Severní Ameriky až po Evropu, Asii a Oceánii. Samozřejmostí obchodní aplikace, jsou i stejné typy objednávek, které nabízíme v našem WebTraderu. S obchodní aplikací proto můžete reagovat na tržní pohyby tak, jako byste to dělali na desktopové verzi WebTraderu.

Obchodní aplikace pro začátečníky i pokročilé.

Naše bezplatná obchodní aplikace je velmi oceňována mnoha našimi uživateli pro její snadné používání a dostupné obchodní příležitosti.

Kompletní investiční příležitosti.

Informujte nás.

Pomocí naší integrované funkce pro zpětnou vazby nás můžete informovat o vašich názorech na naší obchodní aplikaci. Pro nás je vždy důležité vědět, s jakými záležitosti se potýkáte, nebo znát vaše nápady, jak investování pomocí naší obchodní aplikace udělat ještě snazším. Pravidelně naší aplikaci aktualizujeme a využíváme vaší zpětné vazby k neustálému zlepšování.

Oceněna jako nejlepší obchodní aplikace pro investování do akcií.

Uživatelé hodnotí naši obchodní aplikaci skórem v Apple Store a v Google Play Store. Naše aplikace byla ohodnocena jako nejlepší obchodní aplikace ve Velké Británii a Francii:

Ocenění za nejlepší mobilní obchodní aplikaci 2019

Financial Times & Investors Chronicle
Nejlepší mobilní akciové investování (2019)

The Financial Times & Investors Chronicle udělila společnosti DEGIRO ocenění „Best Mobile Share Dealing Award“, a to díky uživatelsky příznivým zkušenostem a množství obchodních příležitostí.

Award voor beste beleggingsapp 2018

Investment Trends
Nejlepší Mobilní Obchodní Aplikace (2018)

Na základě výzkumu Investment Trends lze úspěch společnosti DEGIRO u francouzských investorů přičítat kombinaci intuitivní obchodní aplikace a nízkých nákladů.

Vaše investiční cesta začíná zde

Otevřete si bezplatný účet a připojte se k více než 2 milionům investorů na naší uživatelsky přívětivé platformě.

Pojďme na to

Investování zahrnuje rizika:
Můžete přijít o část nebo celý svůj vklad. Doporučujeme investovat pouze do těch finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem.

Chceme lidem umožnit stát se nejlepšími investory, kterými mohou být. Nabízíme na naší uživatelsky přívětivé platformě vesmír nekonečných možností, a odstraňujeme tak překážky a zpřístupňujeme investování všem: začínajícím investorům i odborníkům. Získáte přístup k nejrůznějším produktům na více než 50 burzách po celém světě, a tudíž i svobodu investovat tak, jak se vám líbí. V našem světě získáte rovněž skvělou nabídku za příznivou cenu. Nabízíme totiž neuvěřitelně nízké poplatky, aniž by došlo k omezení kvality, bezpečnosti nebo rozsahu našich investičních služeb. To, že upřednostňujeme vaše potřeby, nám pomohlo stát se předním evropským online makléřem. Důkazem našeho úspěchu jsou více než 2 miliony klientů a více než 80 mezinárodních ocenění.

Logo

Podmínky pro akci transakčních poplatků ve výši 100 €

Pokud si aktivujete svůj investiční účet DEGIRO do 1. lednem 2023, DEGIRO vám uhradí transakční poplatky až do výše 100 €. Pro tuto nabídku platí následující podmínky:

  • Nabídka platí do 31. prosince 2022.
  • Během období platnosti nabídky budou novým klientům, kteří si aktivovali účet, vráceny transakční poplatky až do výše 100 €.
  • První transakční náklady a externí manipulační poplatky do výše 100 € v období do 31. ledna 2023 budou uhrazeny.
  • Vámi vynaložené transakční náklady a externí manipulační poplatky (do maximální výše 100 €) vám vrátíme na váš účet DEGIRO začátkem února.
  • Tato nabídka platí pouze pro nové klienty s českým účtem DEGIRO.
  • Aby mohl nový klient tuto nabídku využít, musí provést první vklad k ověření účtu (minimální vklad je 0,01 €) a aktivovat svůj účet DEGIRO.
  • Na tuto nabídku mají nárok i noví klienti, kteří zahájili registraci před obdobím platnosti nabídky, ale aktivují si svůj účet DEGIRO během tohoto období.
  • Pokud je s adresou nového klienta již spojen existující účet, je účast vyloučena.
  • Každý nový klient může požádat o transakční kredit ve výši 100 EUR pouze jednou.

Podmínky přijetí nabídky

Účastí v nabídce klient automaticky přijímá podmínky nabídky. Společnost DEGIRO může kampaň předčasně ukončit nebo změnit její podmínky. O případných změnách bude společnost DEGIRO informovat prostřednictvím webových stránek.

Účast

Nabídky se mohou zúčastnit všichni klienti, kteří si aktivovali účet u DEGIRO do 31. prosince 2022 včetně.

icon_close