Online obchodní platforma Webtrader pro investory

Jako investor musíte mít samozřejmě k dispozici aplikaci, prostřednictvím které můžete pohodlně investovat. S chytrými funkcemi a možnostmi, bez zbytečného volání. Prostě uživatelsky přívětivý webový trader, pomocí nějž můžete v okamžiku sledovat své investiční portfolio, objednávky a kurzy.

Obchodní platforma WebTrader vám umožní obchodovat na více než 50 světových burzách.

Online data z finančních trhů

Lišta Quick Bar ukazuje vaše vypořádané obchody na burze a hodnotu portfolia.Pokud máte zájem, můžete si zapnout Quick Bar, pomocí nějž se dozvíte informace o trhu, svých nevypořádaných objednávkách a právě provedených transakcích a můžete tak spravovat své portfolio na každé stránce Webtraderu.

Nakupte akcie rychle a bezpečně

Díky Rychlé Objednávce vám již na burze žádná akcie neunikne. Nákup nebo prodej na pár kliknutí.Z každé stránky můžete pohodlně a rychle provádět transakce pomocí tlačítka „QuickOrder“.

Real time data z burz

Degiro vám zdarma nabízí real time data 1000 největších evropských akcií a Pražské burzy. U společnosti DEGIRO máte zdarma k dispozici realtimeové streaming kurzy většiny Evropských burz.

Hloubka burzovního trhu

Díky DEGIRO můžete vidět burzovní knihu objednávek do levelu 5 (order book) na vybraných burzách.Jako investor chcete samozřejmě mít možnost vidět hloubku trhu. U společnosti DEGIRO můžete na vybraných burzách vidět hloubku trhu až do 5 úrovní.

Zadejte objednávku bez složitého počítání

Nepřepočítávejte vaše nákupy amerických akcií či ETF a zadávejte příkazy v korunách.U společnosti DEGIRO je nyní možné zadávat objednávky v peněžních obnosech. Obvykle je zvykem udávat počet v kusech, což je samozřejmě u nás také možné. Výhodou těchto objednávek je, že vám odpadne přepočítávání, když víte, za jaký obnos chcete prodávat nebo nakupovat. Šikovné, rychlé a jednoduché.

Mějte přehled o vybraných akcií bez hledání

Sledujte své oblíbené akcie, ETF nebo dluhopisy. Přidejte si je do listu oblíbených.V aplikaci Webtrader si můžete jednoduše vytvořit seznam vašich oblíbených produktů. Díky tomu máte lepší přehled o vývoji cen finančních produktů, které vás zajímají.

Investujte a diversifikujte portfolio (brzy)

Udělejte si svůj vlastní burzovní index s minimálním obnosem. Obchodujte frakce akcií.U společnosti DEGIRO existuje jedinečná možnost investovat do frakcí akcií a odvozených produktů. Investování do frakcí je ideální pro investory s malým portfoliem, kteří přesto chtějí své investice diverzifikovat. Můžete nakoupit třeba 0,1000 akcie Royal Dutch Shell. Pokud to uděláte pro všechny akcie v AEX Indexu, budete mít v portfoliu 0,1000 AEX Indexu.

Nakupte více akcií s jednou objednávkou (brzy)

Použijte kombinovanou objednavku a nakupujte vaše oblíbené akcie jedním kliknutím.Díky kombinované objednávce si můžete jednoduše sestavit diverzifikované portfolio. Kombinovanou objednávku můžete použít jak pro malé, tak pro velké portfolio.

Mobilní online obchodní platforma

Obchodujte kdykoliv a kdekoliv s naší webovou aplikací. Webová aplikace je přístupná pro všechny zákazníky na: https://m.degiro.nl/.

Ano, chci se stát zákazníkem Chci vědět víc