+ 420 228 882 957

Proč DEGIRO

1. Neuvěřitelně nízké poplatky

Náklady na transakce ovlivňují z velké části váš výnos. DEGIRO funguje jako velkoobchod pro investory. U společnosti DEGIRO tedy investujete za neuvěřitelně nízké „velkoobchodní“ ceny. V mnoha případech zaplatíte u společnosti DEGIRO až o 80 % méně než u jiných online brokerů. Takže váš výnos bude vyšší.

2. Investujte téměř na všech světových burzách

DEGIRO je již roky aktivní jako broker pro profesionální investory. Naši infrastrukturu jsme u společnosti DEGIRO vyvinuli zcela sami. Našimi zákazníky jsou ti nejaktivnější profesionální investoři z Evropy. Přes naše systémy je možné investovat na všech významných burzách po celém světě.

3. Zákazníkem bez omezení

Zákazníkem společnosti DEGIRO se můžete stát zcela online. Používáme přitom odvozené bankovní identifikace. Převést peníze na váš účet u společnosti DEGIRO můžete prostřednictvím bankovního převodu na účet v českých korunách.

 

Jste už přesvědčeni? Přejděte k vyplnění formuláře stát se zákazníkem.

 

Vyžádejte si více informací

Pokud požádáte DEGIRO o informace, dáváte svolení, aby vás společnost DEGIRO v této věci telefonicky kontaktovala. Dáváte též svolení k zaslání informací o našich produktech a službách prostřednictvím e-mailu. Pokud nestojíte o telefonické kontaktování, můžete se odhlásit přes klienti@degiro.cz. Pokud nemáte zájem o obchodní sdělení, můžete se odhlásit přes klienti@degiro.cz.