1. Investujte online s extrémně nízkými poplatky ( o 74 % levnější)

Náklady na transakce ovlivňují z velké části vaše výnosy, avšak u společnosti DEGIRO tomu tak není. Díky neuvěřitelně nízkým poplatkům a velkému množství investičních možností je společnost DEGIRO velkoobchodem pro investory. V mnoha případech zaplatíte u společnosti DEGIRO až o 74 % méně než u jiných online brokerů a díky tomu zvýšíte svůj výnos.

S online brokerem Degiro můžete z jedné obchodní platformy obchodovat na burzách po celém světě.

2. Investujte a obchodujte na světových burzách

DEGIRO je již roky brokerem aktivních a profesionálních investorů v Evropě. Infrastrukturu jsme u společnosti DEGIRO vyvinuli zcela sami. Přes naše systémy je možné investovat na všech významných burzách po celém světě. Ale také do všech možných investičních nástrojů jako jsou akcie, dluhopisy, futures, opce, warranty...

3. Nejlevnější broker bez skrytých poplatků

Otevření účtu u společnosti DEGIRO je zdarma. Účtované poplatky jsou pro všechny investory neuvěřitelně nízké. Společnost DEGIRO je navíc velice transparentní, co se týče poplatků. Takže víte přesně za co platíte a nečekají vás nepříjemná překvapení.

4. Bezpečný a odpovědný online broker

DEGIRO je již roky spolehlivým partnerem profesionálních investorů v Nizozemsku. Přes naše systémy zpracováváme ročně již miliardy transakcí. Naše technologie splňuje bankovní normy. Společnost DEGIRO je pod dohledem Nizozemské banky (DNB) a Úřadu pro finanční trhy (AFM). Na rozdíl od bank se u společnosti DEGIRO nemusíte obávat platební neschopnosti. U společnosti DEGIRO jsou vaše investice uloženy v oddělené úschovně ve formě investičního účtu.

5. Risk model investičního portfolia

U společnosti DEGIRO jsme vyvinuli jedinečný systém marží. Díky naší metodice můžete využívat více investičního prostoru. Kromě toho můžete u velkého počtu produktů držet short pozice. A to jak „intra-day“, tak „overnight“. Tyto investiční možnosti jsou určeny pouze zkušeným investorům. Více informací o našem systému marží naleznete v příručce v úložišti dokumentů.

6. "Best Execution" Online Trading

U společnosti DEGIRO si můžete být jisti, že vaše objednávky budou umístěny na nejvýznamější světové burzy a vyřízeny za nejlepší dostupné ceny. Kromě toho vám nabízíme možnost používat speciální typy objednávek. Díky tomu ušetříte až 10 % nákladů na transakce.

7. Nejlepší technologie - Nejlepší online broker

Inovace je u společnosti DEGIRO jedna z klíčových hodnot. Tyto inovace se promítají do technologicky pokrokového softwaru, který je vyvíjen samotnou společností DEGIRO. Což nám umožňuje v budoucnosti nabízet stále inovativnější služby. Společnost DEGIRO je již teď jedinečným brokerem na trhu co se týče poplatků, investování po celém světě, investování do frakcí, kombinovaných objednávek, množství užitečných typů objednávek, zadávání objednávek v obnosech a revoluční aplikace Webtrader.

Díky inovativní obchodní platformě máte přístup k realtime datů většiny evropských akcií zdarma.

8. Otevřete si online investiční účet za 10 minut

U společnosti DEGIRO se můžete registrovat zcela online. Takže žádné složité papírování. Používáme přitom odvozené bankovní identifikace pomocí vašeho bankovního účtu. Převést peníze na váš účet u společnosti DEGIRO můžete prostřednictvím vlastní banky, možnost převést peníze pomocí platební karty se připravuje.

Ano, chci se stát zákazníkem Chci vědět víc