Kalkulátor nákladů

Náklady, které zaplatíte za obchodování, mohou mít významný dopad na Vaše výnosy. Ačkoli DEGIRO nabízí mimořádně nízké sazby, je stále důležité vzít v potaz veškeré náklady, které se mohou při investování vyskytnout. Pro usnadnění Vám nabízíme níže uvedený kalkulátor.

Roční náklady

Celkem

Kč 0.00

V těchto příkladech rozlišujeme mezi náklady účtovanými společností DEGIRO a náklady na produkt účtovanými jinými stranami včetně fondů nebo pákových produktů. Tyto náklady na produkt jsou zahranuty v ceně a proto nejsou odečteny z Vašeho účtu jako takového.

V kalkulátoru můžete zvolit pouze zlomek všech investičních možností, které máte k dispozici u DEGIRO. Přehled všech našich obchodních možností a odpovídajících nákladů naleznete v Přehledu poplatků nebo v Custody přehledu poplatků .

Nové Transakce

Celkem

Kč 0.00

Přehled všech investičních příležitostí a souvisejících poplatků naleznete v našem Přehledu poplatků či v Custody přehledu poplatků.

Investování zahrnuje rizika: Můžete přijít o část nebo celý svůj vklad. Doporučujeme investovat pouze do těch finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem.

Investování zahrnuje rizika:
Můžete přijít o část nebo celý svůj vklad. Doporučujeme investovat pouze do těch finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem.