Ušetřete na nejoblíbenějších ETF

Provizní poplatky pro naše ETF Core Selection jsou na nás. Platíte pouze manipulační poplatek €1. ETF Core Selection podléhá změnám a Zásadám férového používáníy. Mohou být účtovány náklady na měnu, externí produkt a rozpětí.

Otevřete si účet ještě dnes

Diverzifikace je zcela klíčová

Diverzifikace investic je klíčem ke zdravému portfoliu. Chceme vám to co nejvíce usnadnit tím, že vám nabízíme širokou škálu pečlivě vybraných burzovně obchodovaných fondů (ETF), u kterých jsou provizní poplatky na nás. Platíte pouze manipulační poplatek €1. Mohou být účtovány náklady na měnu, externí produkt a rozpětí. Viz níže uvedený výběr základních ETF, podmínky a zásady spravedlivého používání. Nejste ještě seznámeni s tím, co jsou ETF? Více informací o tomto investičním produktu najdete zde.

diversification

Naše čtyři nejobchodovanější ETF

Během roku 2022 naši klienti nejčastěji obchodovali se čtyřmi ETF od VanEck nebo iShares, přičemž se jednalo o investice do globálních akcií nebo S&P 500.

Globe1

Vanguard FTSE All-World UCITS ETF USD Acc

IE00BK5BQT80

Clean Energy

Vanguard S&P 500 UCITS ETF USD

IE00B3XXRP09

world map

iShares Core MSCI World UCITS ETF USD (Acc)

IE00B4L5Y983

MapGlobe2

iShares Core S&P 500 UCITS ETF USD (Dist)

IE0031442068

Investování s sebou nese riziko. Toto není investiční poradenství.

Projděte si náš celý hlavní výběr

V následující tabulce je uveden náš výběr základních ETF. Provize za ně jsou na nás. Platíte pouze manipulační poplatek €1. ETF Core Selection podléhá změnám a Zásadám férového používáníy. Mohou být účtovány náklady na měnu, externí produkty a rozpětí. Zařadili jsme ty nejoblíbenější mezi našimi investory a dbali jsme na to, abychom zahrnuli různé sektory a regiony a poskytli vám tak širokou škálu možností. Najdete zde také spoustu ETF s vysokým hodnocením ESG (Environmental, Social, and Governance).

PRODUKT ISIN BURZA SROVNÁVACÍ INDEX REGION
HODNOCENÍ ESG info_grey_fill
UKAZATEL CELKOVÉ NÁKLADOVOSTI info_grey_fill
Link KID

Politika přiměřeného využívání

V každém kalendářním měsíci nejsou u prvního uskutečněného obchodu s ETF ze skupiny „Základní výběr ETF“ (ETF Core Selection) účtovány provizní poplatky bez ohledu na jeho objem a směr, pokud tento obchod nevede ke krátké pozici. Platíte pouze manipulační poplatek 1 euro. Mohou být účtovány náklady na měnu, externí produkt a spread. Základní výběr ETF se může změnit. Před investováním si daný seznam nejprve prostudujte. U následujících obchodů provedených se stejným nástrojem ve stejném kalendářním měsíci rovněž nebudou účtovány provizní poplatky, pokud:

read more

Jsou uskutečňovány ve stejném směru (tj. nákup/prodej) jako první obchod provedený s tímto nástrojem v daném měsíci.

read more

Minimální hodnota objednávky je 1000 EUR, GBP nebo USD.

Jakmile je ve stejném kalendářním měsíci proveden opačný obchod nebo obchod pod 1000 EUR (nebo GBP/USD) se stejným nástrojem, pravidlo se již nevztahuje na žádnou následnou transakci s tímto nástrojem a budou účtovány běžné poplatky. Vezměte prosím na vědomí, že některé ETF mohou být kótovány na více burzách a že do působnosti Core Selection spadá pouze burza, na které jsou kótovány.

January

Transaction

Order

Value

In scope

1

Buy

€750

Ja

2

Buy

€1000

Ja

3

Buy

€750

Nee

4

Buy

€1000

Nee

February

Transaction

Order

Value

In scope

1

Sell

€750

Ja

2

Sell

€1000

Ja

3

Sell

€750

Nee

4

Sell

€1000

Nee

March

Transaction

Order

Value

In scope

1

Buy

€750

Ja

2

Sell

€1000

Nee

3

Buy

€2000

Nee

4

Buy

€1000

Nee

Poznámka:
Investování s sebou nese riziko. O své investované prostředky nebo jejich část můžete přijít. Doporučujeme investovat pouze do finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem. Toto není investiční poradenství.

Investování s sebou nese riziko.

icon_close

Chceme lidem umožnit stát se nejlepšími investory, kterými mohou být. Nabízíme na naší uživatelsky přívětivé platformě vesmír nekonečných možností, a odstraňujeme tak překážky a zpřístupňujeme investování všem: začínajícím investorům i odborníkům. Získáte přístup k nejrůznějším produktům na více než 50 burzách po celém světě, a tudíž i svobodu investovat tak, jak se vám líbí. V našem světě získáte rovněž skvělou nabídku za příznivou cenu. Nabízíme totiž neuvěřitelně nízké poplatky, aniž by došlo k omezení kvality, bezpečnosti nebo rozsahu našich investičních služeb. To, že upřednostňujeme vaše potřeby, nám pomohlo stát se předním evropským online makléřem. Důkazem našeho úspěchu jsou více než 2,5 miliony klientů a více než 100 mezinárodních ocenění.

Logo

Podmínky nabídky transakčních poplatků ve výši 100 EUR

Pokud si svůj investiční účet DEGIRO aktivujete před 1.st leden 2024, DEGIRO vám uhradí transakční poplatky až do výše 100 EUR. Na tuto nabídku se vztahují následující podmínky:

 • Nabídka platí do 31. Prosinec 2023.
 • Noví klienti, kteří si aktivují účet, získají během období nabídky náhradu transakčních poplatků ve výši až 100 EUR.
 • První transakční náklady a externí manipulační poplatky do výše 100 EUR v období do 31. leden 2024 budou uhrazeny.
 • Poplatky za manipulaci s měnou (automatický obchodník FX a manuální obchod) nelze v rámci této akce vrátit.
 • Náklady na transakce a externí manipulační poplatky, které jste vynaložili (maximálně do výše 100 EUR), vám začátkem únor vrátíme na váš účet DEGIRO.
 • Tato nabídka platí pouze pro nové klienty s českým účtem DEGIRO.
 • Jakmile podepíšete klientskou smlouvu, váš účet se aktivuje a rozběhne se období nabídky.
 • Nový klient bude moci začít obchodovat a využít tak poukaz v hodnotě 100 eur až po provedení prvního vkladu (minimální částka je 0,01 eur).
 • Na tuto nabídku mají nárok i noví klienti, kteří zahájili registraci před obdobím platnosti nabídky, ale aktivovali si účet DEGIRO během tohoto období.
 • Pokud je s adresou nového klienta již spojen existující účet, je účast vyloučena.
 • Každý nový klient může požádat o transakční kredit ve výši 100 EUR pouze jednou.
 • Na tuto propagaci se vztahují nizozemské právní předpisy.

Přijetí podmínek nabídky

Využitím této nabídky klient automaticky přijímá podmínky této nabídky. Společnost DEGIRO může kampaň kdykoli před jejím vypršením platnosti ukončit nebo změnit její podmínky. Společnost DEGIRO bude o všech případných změnách informovat na webových stránkách.

Účast

Nabídky se mohou zúčastnit všichni klienti, kteří si aktivovali účet u DEGIRO do 31. Prosinec 2023 včetně.

icon_close