DEGIRO Recenze

S naší uživatelsky přívětivou platformou můžete investovat bezpečně a spolehlivě. Zjistěte, proč si nás jako svého brokera vybralo více než 2,5 milionu investorů, a přečtěte si některé z jejich recenzí naší platformy.

Začněte investovat

Budování důvěryhodné pověsti v celé Evropě

Díky neuvěřitelně nízkým poplatkům, široké nabídce investičních možností a inovativní platformě jsme předním evropským brokerem. Naše týmy neustále tvrdě pracují na vylepšování naší platformy a aplikace o nové funkce pro více než 2,5 milionu investorů v celé Evropě, a to se vyplatilo! Naši klienti nám pomohli získat více než 90 mezinárodních ocenění za to, že jsme jedním z nejlepších a nejlevnějších online brokerů. Přečtěte si níže recenze našich investorů:

4.6

App Store

4.2

Google Play

Fast transactions, really low fees, and I like going through the news and updates too.

It works well, a good way to invest in index funds.

Poznámka: Výše uvedené hodnocení se týká hodnocení aplikace DEGIRO v obchodech App Store a Google Play na základě průměru všech recenzí, které adresa degiro.com obdržela k září 2023.

Naši platformu vám přizpůsobíme na míru

Na základě zpětné vazby od našich klientů neustále vylepšujeme a aktualizujeme naši platformu. Přidáváme nové funkce a dbáme na to, aby design, uživatelské prostředí a vývoj aplikací byly vždy aktuální. Díky tomu můžete mít z investic ten nejlepší možný zážitek.

Seznamte se s produkty

Posuďte, zda společnosti odpovídají vašim hodnotám pomocí hodnocení ESG, a získejte názory analytiků na produkty, které si vyberete.

Snadný přístup, snadné použití

Přihlaste se pomocí dotykového ID nebo ID obličeje a obchodujte pomocí několika kliknutí.

Dobrá informovanost

Mějte přehled o tom, co se děje, prostřednictvím finančních zpráv a souhrnu aktualizací ze světových trhů.

Uložte a sledujte

Používejte vlastní seznamy oblíbených k ukládání akcií, mějte přehled o novinkách a zdokumentujte své myšlenky v poznámkách.

Hojnost informací

Dělejte informovaná rozhodnutí pomocí kotací v reálném čase, interaktivních grafů, hodnocení ESG, názorů analytiků a poměrů.

Vždy v obraze

Udržujte si přehled o trhu díky ekonomickým kalendářům, přehledu globálního trhu a denním zprávám ze světa financí.

Bezpečné a spolehlivé

Udržujte svůj účet v bezpečí díky zabezpečenému přihlášení pomocí dotykového ID nebo ID obličeje v aplikaci a vícefázového ověření na počítači.

Zdokumentujte své investice

Uložte akcie do vlastních seznamů oblíbených a zdokumentujte své myšlenky v poznámkách.

Informovaná rozhodnutí

Buďte tím nejlepším investorem, jakým můžete být, pomocí interaktivních grafů, 10vrstvé knihy pokynů na burze Euronext a spousty finančních dat a poměrů.

Obchodujte po svém

Přes 2 miliony produktů a mnoho způsobů, jak s nimi obchodovat. Vše na dosah ruky, od obchodování na marži až po kombinované pokyny.

Kompletní ochrana

Udržujte svůj účet a svá aktiva v bezpečí díky zabezpečenému přihlášení pomocí dotykového ID nebo ID obličeje a vícefázového ověření.

FAQ

Jak bezpečné je DEGIRO?

Bezpečnost vašich investic je naší nejvyšší prioritou a zajišťujeme, aby vaše peníze byly bezpečně uloženy. Máme bankovní licenci (flatexDEGIRO Bank AG), což znamená, že vaše neinvestované peníze jsou chráněny až do výše 100 000 EUR v rámci německého systému pojištění vkladů (Entschädigungseinrichtung deutscher Banken). Kromě toho využíváme k úschově vašeho majetku samostatný subjekt. Takže v nepravděpodobném případě, že se společnosti DEGIRO něco stane, nebudou vaše investice považovány za majetek, který mohou získat věřitelé. Chcete se o tomto tématu dozvědět více podrobností? Přečtěte si více zde.

Ano, naše platforma je pro každého! Ať už jste právě začali svou investiční cestu, nebo jste zkušený investor, máme pro vás ty správné nástroje. V našem znalostním centru najdete všechny informace, které potřebujete pro začátek. Zjistěte více o produktech, které nabízíme (akcie, ETF, future, opce aa další), a přečtěte si články na našem blogu o aktuálních tématech. Můžete se také podívat do naší Akademie pro investory, kde se dozvíte informace o výběru prvního produktu, různých typech pokynů, investičních strategiích a další. Pokud vám chybí inspirace, podívejte se na názory analytiků, abyste zjistili, co si odborníci myslí o určitých akciích, nebo na naše seznamy nejlepších společností v oblíbených kategoriích.

Ano, na naší platformě můžete sledovat vlastní investiční strategii. Objevte všechny typy strategií v našem znalostním centru a vyberte si tu nejvhodnější pro vás. Pokud plánujete investovat dlouhodobě, nenechte si ujít naši lekci na téma Thinking ahead, kde získáte více informací.

Ne, měsíční poplatek neúčtujeme. Máme jasnou a transparentní strukturu poplatků. Naším cílem je zpřístupnit investování všem, a to zahrnuje i poskytování nízkých poplatků našim zákazníkům. Podívejte se na náš sazebník poplatků, kde najdete všechny podrobnosti.

Otevřít si u nás účet je snadné! Stačí k tomu tři kroky:

 1. Registrace: Zvolte si uživatelské jméno, ověřte svůj e-mail a získejte přístup k naší uživatelsky přívětivé platformě.
 2. Vklad: Vložte si na svůj investiční účet libovolnou částku zdarma.
 3. Investice: Proveďte svou první investici a začněte využívat našich neuvěřitelně nízkých poplatků.

Stále vám něco chybí? Chcete-li se dozvědět více podrobností o tom, jak si u nás založit účet, můžete se podívat na naše nejčastější dotazy.

Vaše investiční cesta začíná zde

Otevřete si bezplatný účet a připojte se k více než 2,5 milionům investorů na naší uživatelsky přívětivé platformě.

Pojďme na to

Poznámka:
Investování s sebou nese riziko. O své investované prostředky nebo jejich část můžete přijít. Doporučujeme investovat pouze do finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem. Toto není investiční poradenství.

Investování s sebou nese riziko.

icon_close

Chceme lidem umožnit stát se nejlepšími investory, kterými mohou být. Nabízíme na naší uživatelsky přívětivé platformě vesmír nekonečných možností, a odstraňujeme tak překážky a zpřístupňujeme investování všem: začínajícím investorům i odborníkům. Získáte přístup k nejrůznějším produktům na více než 50 burzách po celém světě, a tudíž i svobodu investovat tak, jak se vám líbí. V našem světě získáte rovněž skvělou nabídku za příznivou cenu. Nabízíme totiž neuvěřitelně nízké poplatky, aniž by došlo k omezení kvality, bezpečnosti nebo rozsahu našich investičních služeb. To, že upřednostňujeme vaše potřeby, nám pomohlo stát se předním evropským online makléřem. Důkazem našeho úspěchu jsou více než 2,5 miliony klientů a více než 90 mezinárodních ocenění.

Logo

Podmínky nabídky transakčních poplatků ve výši 100 EUR

Pokud si svůj investiční účet DEGIRO aktivujete před 1.st listopad 2023, DEGIRO vám uhradí transakční poplatky až do výše 100 EUR. Na tuto nabídku se vztahují následující podmínky:

 • Nabídka platí do 31. Říjen 2023.
 • Noví klienti, kteří si aktivují účet, získají během období nabídky náhradu transakčních poplatků ve výši až 100 EUR.
 • První transakční náklady a externí manipulační poplatky do výše 100 EUR v období do 30. listopad 2023 budou uhrazeny.
 • Poplatky za manipulaci s měnou (automatický obchodník FX a manuální obchod) nelze v rámci této akce vrátit.
 • Náklady na transakce a externí manipulační poplatky, které jste vynaložili (maximálně do výše 100 EUR), vám začátkem prosinec vrátíme na váš účet DEGIRO.
 • Tato nabídka platí pouze pro nové klienty s českým účtem DEGIRO.
 • Jakmile podepíšete klientskou smlouvu, váš účet se aktivuje a rozběhne se období nabídky.
 • Nový klient bude moci začít obchodovat a využít tak poukaz v hodnotě 100 eur až po provedení prvního vkladu (minimální částka je 0,01 eur).
 • Na tuto nabídku mají nárok i noví klienti, kteří zahájili registraci před obdobím platnosti nabídky, ale aktivovali si účet DEGIRO během tohoto období.
 • Pokud je s adresou nového klienta již spojen existující účet, je účast vyloučena.
 • Každý nový klient může požádat o transakční kredit ve výši 100 EUR pouze jednou.

Přijetí podmínek nabídky

Využitím této nabídky klient automaticky přijímá podmínky této nabídky. Společnost DEGIRO může kampaň kdykoli před jejím vypršením platnosti ukončit nebo změnit její podmínky. Společnost DEGIRO bude o všech případných změnách informovat na webových stránkách.

Účast

Nabídky se mohou zúčastnit všichni klienti, kteří si aktivovali účet u DEGIRO do 31. Říjen 2023 včetně.

icon_close