Online broker s nejnižšími poplatky za obchodování na burzách

DEGIRO je první velkoobchodní broker pro soukromé investory, momentálně poskytující své služby v 18 evropských zemích. Online investiční platforma je k dispozici všem typům investorů. DEGIRO umožňuje svým klientům investovat po celém světě za neuvěřitelně nízké ceny.

Společnost DEGIRO byla založena v roce 2008 pěti bývalými zaměstnanci společnosti Binck a zaměřila se zpočátku na poskytování služeb profesionálním klientům. Nízké poplatky a jedinečná infrastruktura nastartovaly rychlý růst. V současnosti již pracuje pro společnost 150 zaměstnanců, přičemž společnost používá platformu pro obchody v objemu 30 miliard euro na 100 burzách po celém světě.

Aby velkoobchodní výhody nečerpali jen profesionální investoři, otevřela společnost DEGIRO v září 2013 dveře i soukromým investorům z Nizozemska. DEGIRO nabízí investorům z Nizozemska poplatky, které jsou 76 % pod současnými tržními cenami. Proto se DEGIRO v mnoha ohledech stala přímo nejkonkurenčnějším online brokerem na světě.

Díky společnosti DEGIRO se celosvětové investování stalo dostupným pro všechny. Dříve bylo investování na burzách v Evropě nebo ve Spojených státech často omezeno. Prostřednictvím jedné platformy mají všichni investoři u společnosti DEGIRO přístup k burzám a produktům na celém světě. To znamená, že soukromí investoři mohou své portfolio mnohem lépe diverzifikovat.

Kromě neuvěřitelně nízkých poplatků přichází společnost DEGIRO během roku 2015 také s inovativními nástroji. Prostřednictvím společnosti DEGIRO bude brzy možné snadno sestavit vysoce diverzifikované portfolio a to zejména díky investování do frakcí již od 1,- EUR. Dále je možné kromě starého způsobu zadávání v počtech zadávat objednávky v částkách.

DEGIRO perfektně vyhovuje investorům, kteří vyřizují své požadavky online. U nás zákazníci neutrácí za plat nepotřebného personálu. DEGIRO odstranila poslední rozdíl mezi profesionálními a soukromými investory. Rozdíl v poplatcích. Což je zásadní pro výnosnost investic soukromých investorů.