O nás

Jsme předním brokerem v Evropě. S naší chytrou a uživatelsky přívětivou platformou se může investorem stát každý.

header shape_desktop_left header shape_desktop_left
header shape_desktop_right
target

01

Broker
pro každého

Nízkými poplatky jsme po celé Evropě odstartovali skutečnou revoluci. Umožňujeme lidem z nejrůznějších prostředí, aby utvářeli svou vlastní finanční budoucnost. Mohou se tak s naší vynikající platformou, kvalifikací, informacemi, přístupem, který zohledňuje náklady, a nekonečnými možnostmi stát nejlepšími investory, kterými mohou být. Odstraňujeme překážky a zpřístupňujeme investování všem!

02

Naše poslání

Nabídnout lidem možnost využít vlastní potenciál a stát se nejchytřejšími samostatnými investory, kterými mohou být. S naší mimořádně kvalitní, transparentní a dostupnou investiční platformou a službami zohledňujícími náklady se může investorem stát každý..

03

Naše vize

Představujeme si svět, ve kterém je investování dostupné všem, kteří chtějí zodpovědně a chytře převzít kontrolu nad vlastní finanční budoucností.

Náš příběh

V roce 2013 způsobila společnost DEGIRO revoluci v retailovém investování, když v Nizozemsku začala nabízet své online makléřské služby a nastolila na trhu rovnější podmínky pro retailové investory. Od té doby jsme expandovali do 16 evropských zemí. Retailoví investoři tak všude mohou těžit z našich neuvěřitelně nízkých poplatků a oceňované platformy. V důsledku toho jsme se rychle stali předním brokerem v Evropě.

V roce 2020 jsme spojili síly s německým brokerem, firmou flatex.

V důsledku toho došlo na začátku roku 2021 k fúzi mezi společnostmi DEGIRO B.V. a flatexDEGIRO Bank AG, čímž vznikla společnost flatexDEGIRO: jeden z největších online brokerů v Evropě s vlastní bankovní licencí, jenž se zaměřuje pouze na provádění pokynů klientů.

Trvalý růst

V roce 2021 jsme přidali velké množství finančních dat, jako jsou hodnocení ESG a názory analytiků, začali jsme zavádět hotovostní účty flatexDEGIRO, nové řešení pro držení neinvestovaných peněz, a rozšířili jsme náš seznam ETF bez provize. Také jsme přidali obchodování na burze Tradegate Exchange.

Další kapitola

V roce 2020 jsme spojili své síly se společností flatex AG a stali se jedním z největších brokerů v Evropě. Byli jsme také zahrnuti do indexu SDAX, díky čemuž se flatexDEGIRO stala jednou ze 160 největších společností kótovaných na burze v Německu. Společně nyní poskytujeme své služby více než jednomu milionu investorů.

Nová obchodní platforma

V roce 2019 spustilo DEGIRO novou obchodní platformu založenou na zpětné vazbě od klientů a měnící se technologii. Díky těmto klientům DEGIRO opět získalo několik mezinárodních ocenění. Kromě toho nyní více než 450 000 klientů využívá služeb společnosti DEGIRO.

Více než 350 000 klientů a 40+ ocenění

V roce 2018 společnost DEGIRO překonala 350 000 klientů. Díky klientům jsme získali více než 40 makléřských ocenění v mezinárodním měřítku, a to včetně ocenění Best Broker a Best Mobile App Award, od Financial Times & Investors Chronicle.

Více než 200 000 klientů

V roce 2017 jsme dosud překročili 200 000 klientů a stali se jedním z pěti největších brokerů v Evropě na základě provedených transakcí za rok. DEGIRO navíc pokračuje v získávání cen včetně 'Nejlepší Broker' v Německu od Handelsblatt Broker Comparison.

Největší broker v Nizozemsku

V roce 2016 se DEGIRO stalo největším on-line brokerem v Nizozemsku, pokud jde o objem transakcí zpracovaných za rok. Švýcarsko se navíc stalo členem rodiny DEGIRO jako již 18. země, která má prospěch z nízkých obchodních poplatků.

Switzerland

DEGIRO vstupuje na trh v severní Evropě a v Itálii

Rok 2015 přinesl pokračující expanzi po celé severní Evropě a v Itálii a také řadu mezinárodních ocenění, včetně prestižního ocenění Golden Bull v Nizozemsku.

Sweden Denmark Italy Norway Finland United%20Kingdom Ireland

Expanze do 9 zemí

V roce 2014 začalo DEGIRO expandovat a nabízet tak své služby v rámci 9 evropských zemí. Společnost DEGIRO také posílila svou pozici na svém domácím nizozemském trhu tím, že získala ocenění 'Nejlepší broker'.

France Czech Austria Germany Spain Poland Hungary Greece Portugal

Začátek DEGIRO

V roce 2013 DEGIRO představilo nizozemským drobným klientům možnost investovat za institucionální poplatky. Globální obchodování se tak stalo přístupným a cenově dostupným.

Netherlands

04

Nekonečné
možnosti

Chceme, abyste investovali svým způsobem. Proto nabízíme nepřeberné množství investičních příležitostí. Prostřednictvím rozsáhlé a přehledné platformy, vybudované naší společností s použitím výkonného inteligentního softwaru, můžete investovat na více než 50 světových burzách ve 30 zemích.

05

Získejte ze
své investice
maximum

Klientům nabízíme skvělý poměr kvality a ceny, takže ze svých výnosů vytěžíte maximum. Z tohoto důvodu účtujeme retailovým investorům nízké poplatky, aniž bychom přitom slevili z kvality, snížili nároky na úroveň zabezpečení nebo omezili rozsah nabízených investičních služeb. V souladu s naší cenovou politikou platíte pouze za služby, které skutečně používáte.

06

Execution only -
broker
provádějící pokyny klientů

„Execution only“ jednoduše znamená, že jako broker pouze provádíme pokyny našich klientů. Nabízíme tedy platformu, kterou můžete používat k investování, ale nenabízíme investiční poradenství. Poskytujeme platformu a nástroje, které vám umožňují investovat. Klienty podporujeme také rozsáhlou nabídkou dat, novinek, informací a vzdělávacích nástrojů.

mountain

Inovace jsou středobodem naší činnosti

Přístup na světové trhy

Na rozdíl od našich konkurentů, kteří často nabízejí přístup pouze na evropské burzy nebo burzy ve Spojených státech, jsme vaší spojnicí se světovými trhy. Prostřednictvím naší platformy získáte přístup také na trhy v Austrálii, Japonsku, Hongkongu a řadě dalších zemí. Ve spojení s jednou z nejširších nabídek produktů tak máte více příležitostí k diverzifikaci svého portfolia.

Více než 90 ocenění

Naše uživatelsky přívětivá investiční platforma byla vyvinuta interně přímo naší společností, takže ji můžeme průběžně vylepšovat. Přizpůsobujeme ji potřebám více než 2 milionů klientů, kteří ji využívají. Důkazem našeho úspěchu je více než 90 ocenění, která nám byla udělena.

Snížení nákladů

Díky efektivitě práce a silnému důrazu na minimalizaci nákladů se nám daří naše poplatky udržovat na velmi nízké úrovni. Tím, že jsme aktivní po celé Evropě, můžeme i nadále růst, snižovat náklady a více investovat do našich služeb.

Bankovní licence

DEGIRO je nizozemskou pobočkou společnosti flatexDEGIRO Bank AG. Jako součást flatexDEGIRO Bank máme vlastní bankovní licenci. To znamená, že vaše peníze jsou chráněny až do výše 100 000 eur.
Dohled nad naší činností vykonávají německý Spolkový úřad pro dohled nad finančními službami (BaFin) a v Nizozemsku pak nizozemská centrální banka DNB a orgán AFM dohlížející na finanční trhy.

Pomáháme vám

Jako broker sice pouze provádíme pokyny našich klientů, i tak vám však můžeme na vaší investiční cestě pomáhat! Jsme připraveni zodpovědět všechny vaše otázky a provést vás světem investování. Poskytujeme velké množství relevantních informací a vzdělávacích nástrojů. Od investičních kurzů a názorů analytiků po zprávy ze světa financí, související ukazatele, informační přehledy a mnoho dalších.

Kontaktní údaje

Máte dotaz nebo potřebujete s něčím pomoci? Navštivte naše centrum nápovědy nebo se obraťte na naše centrum podpory.

Znalostní centrum

Zjistěte více o tom, co investování obnáší a jaký jste typ investora. Získejte více informací o různých strategiích a o tom, jak můžete naše nástroje využívat ve svůj prospěch.

Investiční akademie

Vaše centrum investičních znalostí. Zde se dozvíte, jak investování funguje, do kterých produktů můžete investovat a jaké strategie můžete použít.

Sociální média

Sledujte nás a nechte se inspirovat. Získejte aktuální informace, nacházejte inspiraci a zjistěte, co se děje ve světě investování.

Vaše investiční cesta začíná zde

Otevřete si bezplatný účet a připojte se k více než 2 milionům investorů na naší uživatelsky přívětivé platformě.

Pojďme na to

Poznámka:
Investování s sebou nese riziko. O své investované prostředky nebo jejich část můžete přijít. Doporučujeme investovat pouze do finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem. Toto není investiční poradenství.

Chceme lidem umožnit stát se nejlepšími investory, kterými mohou být. Nabízíme na naší uživatelsky přívětivé platformě vesmír nekonečných možností, a odstraňujeme tak překážky a zpřístupňujeme investování všem: začínajícím investorům i odborníkům. Získáte přístup k nejrůznějším produktům na více než 50 burzách po celém světě, a tudíž i svobodu investovat tak, jak se vám líbí. V našem světě získáte rovněž skvělou nabídku za příznivou cenu. Nabízíme totiž neuvěřitelně nízké poplatky, aniž by došlo k omezení kvality, bezpečnosti nebo rozsahu našich investičních služeb. To, že upřednostňujeme vaše potřeby, nám pomohlo stát se předním evropským online makléřem. Důkazem našeho úspěchu jsou více než 2 miliony klientů a více než 90 mezinárodních ocenění.

Logo

Podmínky nabídky transakčních poplatků ve výši 100 EUR

Pokud si svůj investiční účet DEGIRO aktivujete před 1. dubnem 2023st , DEGIRO vám uhradí transakční poplatky až do výše 100 EUR. Na tuto nabídku se vztahují následující podmínky:

  • Nabídka platí do 31. března 2023.
  • Noví klienti, kteří si aktivují účet, získají během období nabídky náhradu transakčních poplatků ve výši až 100 EUR.
  • První transakční náklady a externí manipulační poplatky do výše 100 EUR v období do 30. dubna 2023 budou uhrazeny.
  • U poplatků za manipulaci s měnou (Auto FX trader a manuální převod) není při této akci nárok na jejich vrácení.
  • Počátkem května vám na účet DEGIRO vrátíme vynaložené transakční náklady a externí manipulační poplatky (maximálně do výše 100 EUR).
  • Tato nabídka platí pouze pro nové klienty s českým účtem DEGIRO.
  • Aby mohl nový klient využít této nabídky, musí provést první vklad pro potvrzení účtu (minimální vklad je 0,01 EUR) a aktivovat svůj účet DEGIRO.
  • Na tuto nabídku mají nárok i noví klienti, kteří zahájili registraci před obdobím platnosti nabídky, ale aktivovali si účet DEGIRO během tohoto období.
  • Pokud je s adresou nového klienta již spojen existující účet, je účast vyloučena.
  • Každý nový klient může požádat o transakční kredit ve výši 100 EUR pouze jednou.

Přijetí podmínek nabídky

Účastí v nabídce klient automaticky přijímá podmínky nabídky. Společnost DEGIRO může kampaň předčasně ukončit nebo změnit její podmínky. O případných změnách bude společnost DEGIRO informovat prostřednictvím webových stránek.

Účast

Nabídky se mohou zúčastnit všichni klienti, kteří si aktivovali účet u DEGIRO do 31. března 2023 včetně.

icon_close