O nás

Jsme jedním z předních brokerů v Evropě. S naší chytrou a uživatelsky přívětivou platformou se může investorem stát každý.

header shape_desktop_left header shape_desktop_left
header shape_desktop_right
target

01

Broker
pro každého

Nízkými poplatky jsme po celé Evropě odstartovali skutečnou revoluci. Umožňujeme lidem z nejrůznějších prostředí, aby utvářeli svou vlastní finanční budoucnost. Mohou se tak s naší vynikající platformou, kvalifikací, informacemi, přístupem, který zohledňuje náklady, a nekonečnými možnostmi stát nejlepšími investory, kterými mohou být. Odstraňujeme překážky a zpřístupňujeme investování všem!

02

Naše poslání

Nabídnout lidem možnost využít vlastní potenciál a stát se nejchytřejšími samostatnými investory, kterými mohou být. S naší mimořádně kvalitní, transparentní a dostupnou investiční platformou a službami zohledňujícími náklady se může investorem stát každý.

03

Naše vize

Představujeme si svět, ve kterém je investování dostupné všem, kteří chtějí zodpovědně a chytře převzít kontrolu nad vlastní finanční budoucností.

Náš příběh

Naše cesta začala v roce 2013, kdy jsme představili naše služby v Nizozemsku a způsobili revoluci v odvětví retailových investic. O pouhých 10 let později se již můžeme pyšnit bytím jedním z předních brokerů v Evropě, která nabízí své služby v 15 zemích po celé Evropě.

10 let společnosti DEGIRO

V roce 2023 jsme získali několik nových ocenění, celkový počet našich mezinárodních ocenění tak přesáhl 100. Oslavili jsme také 10. výročí a jsme hrdí na to, že s více než 750 000 investory v Nizozemsku a 2,6 miliony celkem jsme se stali jednou z nejpoužívanějších platforem v Evropě.

Trvalý růst

V roce 2022 jsme měli již 2 miliony klientů v Evropě a překonali hranici 100 tisíc klientů v Itálii a Portugalsku. Jsme také hrdí na to, že jsme v tomto roce získali nová ocenění – mezinárodních uznání se nám od našich začátků sešlo již přes 100. Neustále jsme také pracovali na vylepšování naší platformy a přidávání nových funkcí, jako je tmavý režim a seznamy nejlepších.

Vylepšená platforma/p>

V roce 2021 jsme přidali velké množství finančních dat, například hodnocení ESG a názory analytiků, a začali jsme zavádět hotovostní účty flatexDEGIRO, nové řešení pro držení neinvestovaných peněz. Začali jsme také nabízet investování na burze Tradegate, která umožňuje obchodování před otevřením trhu a po jeho zavření.

Další kapitola

V roce 2020 jsme spojili své síly se společností flatex AG a stali se jedním z největších poskytovatelů makléřských služeb v Evropě. Byli jsme také zahrnuti do indexu SDAX, díky čemuž se flatexDEGIRO stala jednou ze 160 největších společností kótovaných na burze v Německu. Společně jsme začali naše služby nabízet více než 1 milionu investorů.

Nová obchodní platforma

V roce 2019 jsme spustili naši novou obchodní platformu založenou na zpětné vazbě našich klientů a měnících se technologiích. Díky našim investorům jsme i v tomto roce získali několik mezinárodních cen.

Více klientů a více ocenění

V roce 2018 jsme překonali hranici 350 000 klientů. Stali jsme se ještě spolehlivějším a důvěryhodnějším brokerem s více než 40 mezinárodními oceněními pro makléře, včetně ocenění pro nejlepšího makléře a nejlepší mobilní aplikaci od Financial Times & Investors Chronicle.

Mezi 5 nejlepšími v Evropě

V roce 2017 jsme již oslovili více než 200 000 klientů a stali jsme se jednou z pěti největších makléřských společností v Evropě, co se týče počtu transakcí za rok. Získali jsme celou řadu dalších ocenění, včetně ceny Nejlepší makléř v Německu od Handelsblatt Broker Comparison.

Největší makléř v Nizozemsku

V roce 2016 jsme se stali největší online makléřskou společností v Nizozemsku, co se týče počtu zpracovaných transakcí za rok. Do naší rodiny jsme přivítali také Švýcarsko, které se stalo 15. zemí těžící z našich neuvěřitelně nízkých poplatků.

Switzerland

Další rozšíření

V roce 2015 pokračoval náš růst v severní Evropě a Itálii a ve Velké Británii jsme spustili naši platformu v angličtině. Získali jsme několik mezinárodních ocenění, včetně prestižní ceny Golden Bull Award v Nizozemsku.

Sweden Denmark Italy Norway Finland United%20Kingdom Ireland

Přítomnost v devíti zemích

V roce 2014 jsme zahájili expanzi a nabídli své služby v devíti evropských zemích. Na nizozemském trhu jsme si vybudovali jméno tím, že jsme vyhráli cenu Best Broker a oznámili naše partnerství se společností Euronext.

France Czech Austria Germany Spain Poland Hungary Greece Portugal

Spuštění aplikace DEGIRO

V roce 2013 jsme v Nizozemsku představili naše služby a nabídli všem našim retailovým klientům možnost investovat za neuvěřitelně nízké poplatky. A to byl začátek našeho poslání: zpřístupnit globální obchodování všem zájemcům za příznivé ceny.

Netherlands

04

Nekonečné
možnosti

Chceme, abyste investovali svým způsobem. Proto nabízíme nepřeberné množství investičních příležitostí. Prostřednictvím rozsáhlé a přehledné platformy, vybudované naší společností s použitím výkonného inteligentního softwaru, můžete investovat na více než 50 světových burzách ve 30 zemích.

05

Získejte ze
své investice
maximum

Klientům nabízíme skvělý poměr kvality a ceny, takže ze svých výnosů vytěžíte maximum. Z tohoto důvodu účtujeme retailovým investorům nízké poplatky, aniž bychom přitom slevili z kvality, snížili nároky na úroveň zabezpečení nebo omezili rozsah nabízených investičních služeb. V souladu s naší cenovou politikou platíte pouze za služby, které skutečně používáte.

06

Execution only -
broker
provádějící pokyny klientů

„Execution only“ jednoduše znamená, že jako broker pouze provádíme pokyny našich klientů. Nabízíme tedy platformu, kterou můžete používat k investování, ale nenabízíme investiční poradenství. Poskytujeme platformu a nástroje, které vám umožňují investovat. Klienty podporujeme také rozsáhlou nabídkou dat, novinek, informací a vzdělávacích nástrojů.

mountain

Inovace jsou středobodem naší činnosti

Přístup na světové trhy

Na rozdíl od našich konkurentů, kteří často nabízejí přístup pouze na evropské burzy nebo burzy ve Spojených státech, jsme vaší spojnicí se světovými trhy. Prostřednictvím naší platformy získáte přístup také na trhy v Austrálii, Japonsku, Hongkongu a řadě dalších zemí. Ve spojení s jednou z nejširších nabídek produktů tak máte více příležitostí k diverzifikaci svého portfolia.

Více než 100 ocenění

Naše uživatelsky přívětivá investiční platforma byla vyvinuta interně přímo naší společností, takže ji můžeme průběžně vylepšovat. Přizpůsobujeme ji potřebám více než 2,5 milionů klientů, kteří ji využívají. Důkazem našeho úspěchu je více než 100 ocenění, která nám byla udělena.

Snížení nákladů

Díky efektivitě práce a silnému důrazu na minimalizaci nákladů se nám daří naše poplatky udržovat na velmi nízké úrovni. Tím, že jsme aktivní po celé Evropě, můžeme i nadále růst, snižovat náklady a více investovat do našich služeb.

Bankovní licence

DEGIRO je nizozemskou pobočkou společnosti flatexDEGIRO Bank AG. Jako součást flatexDEGIRO Bank máme vlastní bankovní licenci. To znamená, že vaše peníze jsou chráněny až do výše 100 000 eur.
Dohled nad naší činností vykonávají německý Spolkový úřad pro dohled nad finančními službami (BaFin) a v Nizozemsku pak nizozemská centrální banka DNB a orgán AFM dohlížející na finanční trhy.

Pomáháme vám

Jako broker sice pouze provádíme pokyny našich klientů, i tak vám však můžeme na vaší investiční cestě pomáhat! Jsme připraveni zodpovědět všechny vaše otázky a provést vás světem investování. Poskytujeme velké množství relevantních informací a vzdělávacích nástrojů. Od investičních kurzů a názorů analytiků po zprávy ze světa financí, související ukazatele, informační přehledy a mnoho dalších.

Kontaktní údaje

Máte dotaz nebo potřebujete s něčím pomoci? Navštivte naše centrum nápovědy nebo se obraťte na naše centrum podpory.

Znalostní centrum

Zjistěte více o tom, co investování obnáší a jaký jste typ investora. Získejte více informací o různých strategiích a o tom, jak můžete naše nástroje využívat ve svůj prospěch.

Investiční akademie

Vaše centrum investičních znalostí. Zde se dozvíte, jak investování funguje, do kterých produktů můžete investovat a jaké strategie můžete použít.

Sociální média

Sledujte nás a nechte se inspirovat. Získejte aktuální informace, nacházejte inspiraci a zjistěte, co se děje ve světě investování.

Vaše investiční cesta začíná zde

Otevřete si bezplatný účet a připojte se k více než 2,5 milionům investorů na naší uživatelsky přívětivé platformě.

Pojďme na to

Poznámka:
Investování s sebou nese riziko. O své investované prostředky nebo jejich část můžete přijít. Doporučujeme investovat pouze do finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem. Toto není investiční poradenství.

Investování s sebou nese riziko.

icon_close

Chceme lidem umožnit stát se nejlepšími investory, kterými mohou být. Nabízíme na naší uživatelsky přívětivé platformě vesmír nekonečných možností, a odstraňujeme tak překážky a zpřístupňujeme investování všem: začínajícím investorům i odborníkům. Získáte přístup k nejrůznějším produktům na více než 50 burzách po celém světě, a tudíž i svobodu investovat tak, jak se vám líbí. V našem světě získáte rovněž skvělou nabídku za příznivou cenu. Nabízíme totiž neuvěřitelně nízké poplatky, aniž by došlo k omezení kvality, bezpečnosti nebo rozsahu našich investičních služeb. To, že upřednostňujeme vaše potřeby, nám pomohlo stát se předním evropským online makléřem. Důkazem našeho úspěchu jsou více než 2,5 miliony klientů a více než 100 mezinárodních ocenění.

flatexDEGIRO Bank Dutch Branch, zahraniční pobočka banky flatexDEGIRO Bank AG | Amstelplein 1, 1096HA Amsterdam | telefon: +31 20 2613072 | e-mail: clients@degiro.com | flatexDEGIRO Bank Dutch Branch je registrována u Nizozemské obchodní komory pod číslem 82510245. | flatexDEGIRO Bank Dutch Branch, obchodující pod názvem DEGIRO, je nizozemská pobočka flatexDEGIRO Bank AG. flatexDEGIRO Bank AG je primárně pod dohledem německého finančního regulátora (BaFin). V Nizozemsku je flatexDEGIRO Bank Dutch Branch registrována u DNB a je pod dohledem AFM a DNB. | flatexDEGIRO Bank AG je licencovanou německou bankou pod dohledem německého finančního regulátora a je registrována u Německé obchodní komory pod číslem HRB 105687.

Logo

Podmínky nabídky transakčních poplatků ve výši 100 EUR

Pokud si svůj investiční účet DEGIRO aktivujete před 1. Červenec 2024, DEGIRO vám uhradí transakční poplatky až do výše 100 EUR. Na tuto nabídku se vztahují následující podmínky:

 • Nabídka platí do 30. Červen 2024.
 • Noví klienti, kteří si aktivují účet, získají během období nabídky náhradu transakčních poplatků ve výši až 100 EUR.
 • První transakční náklady a externí manipulační poplatky do výše 100 EUR v období do 31. Červenec 2024 budou uhrazeny.
 • Poplatky za manipulaci s měnou (automatický obchodník FX a manuální obchod) nelze v rámci této akce vrátit.
 • Náklady na transakce a externí manipulační poplatky, které jste vynaložili (maximálně do výše 100 EUR), vám začátkem Srpen 2024 vrátíme na váš účet DEGIRO.
 • Tato nabídka platí pouze pro nové klienty s českým účtem DEGIRO.
 • Transakční a manipulační náklady se převádějí a proplácejí v eurech, i když jsou účtovány v korunách. Částka, která bude vrácena v eurech, se vypočítá na základě směnného kurzu platného v den úhrady.
 • Jakmile podepíšete klientskou smlouvu, váš účet se aktivuje a rozběhne se období nabídky.
 • Nový klient bude moci začít obchodovat a využít tak poukaz v hodnotě 100 eur až po provedení prvního vkladu (minimální částka je 0,01 eur).
 • Na tuto nabídku mají nárok i noví klienti, kteří zahájili registraci před obdobím platnosti nabídky, ale aktivovali si účet DEGIRO během tohoto období.
 • Pokud je s adresou nového klienta již spojen existující účet, je účast vyloučena.
 • Každý nový klient může požádat o transakční kredit ve výši 100 EUR pouze jednou.
 • Na tuto propagaci se vztahují nizozemské právní předpisy.

Přijetí podmínek nabídky

Využitím této nabídky klient automaticky přijímá podmínky této nabídky. Společnost DEGIRO může kampaň kdykoli před jejím vypršením platnosti ukončit nebo změnit její podmínky. Společnost DEGIRO bude o všech případných změnách informovat na webových stránkách.

Účast

Nabídky se mohou zúčastnit všichni klienti, kteří si aktivovali účet u DEGIRO do 30. Červen 2024 včetně.

icon_close