PRAVDIVÉ PŘÍBĚHY
O INVESTOVÁNÍ

V tomto dokumentu profesoři, novináři a investoři prostřednictvím skutečných investičních příběhů zpochybňují některé z nejčastějších mylných představ o investování. A přitom představují některé základní poznatky, které by měl znát každý investor.

Discover logo
Shapes_Mobile

Epizoda 1. Aktivní versus pasivní

Aktivní versus pasivní investice. Zatímco první z těchto přístupů vychází ze spekulací, spousty znalostí a touhy porazit trh, druhý je založen na dlouhodobém, pomalém a stabilním růstu a je přístupný opravdu všem. A jak ukazuje sázka Warrena Buffetta, pasivní investování může být stejně úspěšné jako aktivní.

Přečtěte si více na toto téma zde
Shapes_Desktop_1 Shapes_Desktop_2

Epizoda 2. Diverzifikace

Pro mnoho lidí je investování již ze své podstaty spojeno s vysokým rizikem. A mají pravdu, investování skutečně zahrnuje riziko. Toto riziko však můžete z pozice investora do určité míry ovlivnit promyšleným plánem a rozložením rizika napříč sektory, regiony a časem.

Přečtěte si více na toto téma zde:
Basket
Woman%20with%20ballons_cloud Woman%20with%20ballons_woman

Epizoda 3. Krize a bubliny

Investování je o vědění, kdy nakupovat a prodávat akcie, že? A správném předpovídání bublin a krizí. To napadne spoustu lidí, když přijde na investování. Pokud se však jedná o dlouhodobé investování, čas na trhu je často důležitější než jeho načasování. Základem je nestát se obětí psychologie vlastního mozku.

Přečtěte si více na toto téma zde

Epizoda 4. Investování s dopadem

Investování je přece jen o vydělávání peněz, že? To běžně napadne spoustu lidí, když přijde na investování. Co kdybychom vám však řekli, že investování může být také o pozitivním dopadu na svět, pokud investujete do toho, v co věříte?

Přečtěte si více na toto téma zde
Buildings_cloud Buildings_building
Poznámka

Investování zahrnuje riziko ztráty. Tento film slouží pouze k informativním a zábavním účelům a nenahrazuje investiční poradenství ani individuální výzkum a šetření. Tento film by neměl být vykládán jako pozvání, nabídka nebo výzva k jakékoli investiční činnosti. Společnost flatexDEGIRO se neztotožňuje s žádnými prohlášeními třetích stran, která zaznívají v těchto filmech.

Chcete vědět více?

Projděte si naši Akademii investorů, která je vaším centrem investičních znalostí. Zde se dozvíte, jak investování funguje, do jakých produktů můžete investovat a jaké strategie můžete využít.

Více najdete zde

Poznámka:
Investování s sebou nese riziko. O své investované prostředky nebo jejich část můžete přijít. Doporučujeme investovat pouze do finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem. Toto není investiční poradenství.

Chceme lidem umožnit stát se nejlepšími investory, kterými mohou být. Nabízíme na naší uživatelsky přívětivé platformě vesmír nekonečných možností, a odstraňujeme tak překážky a zpřístupňujeme investování všem: začínajícím investorům i odborníkům. Získáte přístup k nejrůznějším produktům na více než 50 burzách po celém světě, a tudíž i svobodu investovat tak, jak se vám líbí. V našem světě získáte rovněž skvělou nabídku za příznivou cenu. Nabízíme totiž neuvěřitelně nízké poplatky, aniž by došlo k omezení kvality, bezpečnosti nebo rozsahu našich investičních služeb. To, že upřednostňujeme vaše potřeby, nám pomohlo stát se předním evropským online makléřem. Důkazem našeho úspěchu jsou více než 2,5 miliony klientů a více než 90 mezinárodních ocenění.

Logo

Podmínky nabídky transakčních poplatků ve výši 100 EUR

Pokud si svůj investiční účet DEGIRO aktivujete před 1.st červencem 2023, DEGIRO vám uhradí transakční poplatky až do výše 100 EUR. Na tuto nabídku se vztahují následující podmínky:

  • Nabídka platí do 30. června 2023.
  • Noví klienti, kteří si aktivují účet, získají během období nabídky náhradu transakčních poplatků ve výši až 100 EUR.
  • První transakční náklady a externí manipulační poplatky do výše 100 EUR v období do 31. července 2023 budou uhrazeny.
  • Poplatky za manipulaci s měnou (automatický obchodník FX a manuální obchod) nelze v rámci této akce vrátit.
  • Náklady na transakce a externí manipulační poplatky, které jste vynaložili (maximálně do výše 100 EUR), vám začátkem srpna vrátíme na váš účet DEGIRO.
  • Tato nabídka platí pouze pro nové klienty s českým účtem DEGIRO.
  • Aby mohl nový klient využít této nabídky, musí provést první vklad pro potvrzení účtu (minimální vklad je 0,01 EUR) a aktivovat svůj účet DEGIRO.
  • Na tuto nabídku mají nárok i noví klienti, kteří zahájili registraci před obdobím platnosti nabídky, ale aktivovali si účet DEGIRO během tohoto období.
  • Pokud je s adresou nového klienta již spojen existující účet, je účast vyloučena.
  • Každý nový klient může požádat o transakční kredit ve výši 100 EUR pouze jednou.

Přijetí podmínek nabídky

Účastí v nabídce klient automaticky přijímá podmínky nabídky. Společnost DEGIRO může kampaň předčasně ukončit nebo změnit její podmínky. O případných změnách bude společnost DEGIRO informovat prostřednictvím webových stránek.

Účast

Nabídky se mohou zúčastnit všichni klienti, kteří si aktivovali účet u DEGIRO do 30. června 2023 včetně.

icon_close