PRAVDIVÉ PŘÍBĚHY
O INVESTOVÁNÍ

V tomto dokumentu profesoři, novináři a investoři prostřednictvím skutečných investičních příběhů zpochybňují některé z nejčastějších mylných představ o investování. A přitom představují některé základní poznatky, které by měl znát každý investor.

Discover logo
Shapes_Mobile

Epizoda 1. Aktivní versus pasivní

Aktivní versus pasivní investice. Zatímco první z těchto přístupů vychází ze spekulací, spousty znalostí a touhy porazit trh, druhý je založen na dlouhodobém, pomalém a stabilním růstu a je přístupný opravdu všem. A jak ukazuje sázka Warrena Buffetta, pasivní investování může být stejně úspěšné jako aktivní.

Přečtěte si více na toto téma zde
Shapes_Desktop_1 Shapes_Desktop_2

Epizoda 2. Diverzifikace

Pro mnoho lidí je investování již ze své podstaty spojeno s vysokým rizikem. A mají pravdu, investování skutečně zahrnuje riziko. Toto riziko však můžete z pozice investora do určité míry ovlivnit promyšleným plánem a rozložením rizika napříč sektory, regiony a časem.

Přečtěte si více na toto téma zde:
Basket
Woman%20with%20ballons_cloud Woman%20with%20ballons_woman

Epizoda 3. Krize a bubliny

Investování je o vědění, kdy nakupovat a prodávat akcie, že? A správném předpovídání bublin a krizí. To napadne spoustu lidí, když přijde na investování. Pokud se však jedná o dlouhodobé investování, čas na trhu je často důležitější než jeho načasování. Základem je nestát se obětí psychologie vlastního mozku.

Přečtěte si více na toto téma zde

Epizoda 4. Investování s dopadem

Investování je přece jen o vydělávání peněz, že? To běžně napadne spoustu lidí, když přijde na investování. Co kdybychom vám však řekli, že investování může být také o pozitivním dopadu na svět, pokud investujete do toho, v co věříte?

Přečtěte si více na toto téma zde
Buildings_cloud Buildings_building
Poznámka

Investování zahrnuje riziko ztráty. Tento film slouží pouze k informativním a zábavním účelům a nenahrazuje investiční poradenství ani individuální výzkum a šetření. Tento film by neměl být vykládán jako pozvání, nabídka nebo výzva k jakékoli investiční činnosti. Společnost flatexDEGIRO se neztotožňuje s žádnými prohlášeními třetích stran, která zaznívají v těchto filmech.

Chcete vědět více?

Projděte si naši Akademii investorů, která je vaším centrem investičních znalostí. Zde se dozvíte, jak investování funguje, do jakých produktů můžete investovat a jaké strategie můžete využít.

Více najdete zde

Poznámka:
Investování s sebou nese riziko. O své investované prostředky nebo jejich část můžete přijít. Doporučujeme investovat pouze do finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem. Toto není investiční poradenství.

Chceme lidem umožnit stát se nejlepšími investory, kterými mohou být. Nabízíme na naší uživatelsky přívětivé platformě vesmír nekonečných možností, a odstraňujeme tak překážky a zpřístupňujeme investování všem: začínajícím investorům i odborníkům. Získáte přístup k nejrůznějším produktům na více než 50 burzách po celém světě, a tudíž i svobodu investovat tak, jak se vám líbí. V našem světě získáte rovněž skvělou nabídku za příznivou cenu. Nabízíme totiž neuvěřitelně nízké poplatky, aniž by došlo k omezení kvality, bezpečnosti nebo rozsahu našich investičních služeb. To, že upřednostňujeme vaše potřeby, nám pomohlo stát se předním evropským online makléřem. Důkazem našeho úspěchu jsou více než 2 miliony klientů a více než 90 mezinárodních ocenění.

Logo

Podmínky nabídky transakčních poplatků ve výši 100 EUR

Pokud si svůj investiční účet DEGIRO aktivujete před 1. březnem 2023st , DEGIRO vám uhradí transakční poplatky až do výše 100 EUR. Na tuto nabídku se vztahují následující podmínky:

  • Nabídka platí do 28. února 2023.
  • Noví klienti, kteří si aktivují účet, získají během období nabídky náhradu transakčních poplatků ve výši až 100 EUR.
  • První transakční náklady a externí manipulační poplatky do výše 100 EUR v období do 31. března 2023 budou uhrazeny.
  • U poplatků za manipulaci s měnou (Auto FX trader a manuální převod) není při této akci nárok na jejich vrácení.
  • Počátkem dubna vám na účet DEGIRO vrátíme vynaložené transakční náklady a externí manipulační poplatky (maximálně do výše 100 EUR).
  • Tato nabídka platí pouze pro nové klienty s českým účtem DEGIRO.
  • Aby mohl nový klient využít této nabídky, musí provést první vklad pro potvrzení účtu (minimální vklad je 0,01 EUR) a aktivovat svůj účet DEGIRO.
  • Na tuto nabídku mají nárok i noví klienti, kteří zahájili registraci před obdobím platnosti nabídky, ale aktivovali si účet DEGIRO během tohoto období.
  • Pokud je s adresou nového klienta již spojen existující účet, je účast vyloučena.
  • Každý nový klient může požádat o transakční kredit ve výši 100 EUR pouze jednou.

Přijetí podmínek nabídky

Účastí v nabídce klient automaticky přijímá podmínky nabídky. Společnost DEGIRO může kampaň předčasně ukončit nebo změnit její podmínky. O případných změnách bude společnost DEGIRO informovat prostřednictvím webových stránek.

Účast

Nabídky se mohou zúčastnit všichni klienti, kteří si aktivovali účet u DEGIRO do 28. února 2023 včetně.

icon_close