PRAVDIVÉ PŘÍBĚHY
O INVESTOVÁNÍ

V tomto dokumentu profesoři, novináři a investoři prostřednictvím skutečných investičních příběhů zpochybňují některé z nejčastějších mylných představ o investování. A přitom představují některé základní poznatky, které by měl znát každý investor.

Discover logo
Shapes_Mobile

Epizoda 1. Aktivní versus pasivní

Aktivní versus pasivní investice. Zatímco první z těchto přístupů vychází ze spekulací, spousty znalostí a touhy porazit trh, druhý je založen na dlouhodobém, pomalém a stabilním růstu a je přístupný opravdu všem. A jak ukazuje sázka Warrena Buffetta, pasivní investování může být stejně úspěšné jako aktivní.

Přečtěte si více na toto téma zde
Shapes_Desktop_1 Shapes_Desktop_2

Epizoda 2. Diverzifikace

Pro mnoho lidí je investování již ze své podstaty spojeno s vysokým rizikem. A mají pravdu, investování skutečně zahrnuje riziko. Toto riziko však můžete z pozice investora do určité míry ovlivnit promyšleným plánem a rozložením rizika napříč sektory, regiony a časem.

Přečtěte si více na toto téma zde:
Basket
Woman%20with%20ballons_cloud Woman%20with%20ballons_woman

Epizoda 3. Krize a bubliny

Investování je o vědění, kdy nakupovat a prodávat akcie, že? A správném předpovídání bublin a krizí. To napadne spoustu lidí, když přijde na investování. Pokud se však jedná o dlouhodobé investování, čas na trhu je často důležitější než jeho načasování. Základem je nestát se obětí psychologie vlastního mozku.

Přečtěte si více na toto téma zde

Epizoda 4. Investování s dopadem

Investování je přece jen o vydělávání peněz, že? To běžně napadne spoustu lidí, když přijde na investování. Co kdybychom vám však řekli, že investování může být také o pozitivním dopadu na svět, pokud investujete do toho, v co věříte?

Přečtěte si více na toto téma zde
Buildings_cloud Buildings_building
Poznámka

Investování zahrnuje riziko ztráty. Tento film slouží pouze k informativním a zábavním účelům a nenahrazuje investiční poradenství ani individuální výzkum a šetření. Tento film by neměl být vykládán jako pozvání, nabídka nebo výzva k jakékoli investiční činnosti. Společnost flatexDEGIRO se neztotožňuje s žádnými prohlášeními třetích stran, která zaznívají v těchto filmech.

Chcete vědět více?

Projděte si naši Akademii investorů, která je vaším centrem investičních znalostí. Zde se dozvíte, jak investování funguje, do jakých produktů můžete investovat a jaké strategie můžete využít.

Více najdete zde

Poznámka:
Investování s sebou nese riziko. O své investované prostředky nebo jejich část můžete přijít. Doporučujeme investovat pouze do finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem. Toto není investiční poradenství.

Investování s sebou nese riziko.

icon_close

Chceme lidem umožnit stát se nejlepšími investory, kterými mohou být. Nabízíme na naší uživatelsky přívětivé platformě vesmír nekonečných možností, a odstraňujeme tak překážky a zpřístupňujeme investování všem: začínajícím investorům i odborníkům. Získáte přístup k nejrůznějším produktům na více než 50 burzách po celém světě, a tudíž i svobodu investovat tak, jak se vám líbí. V našem světě získáte rovněž skvělou nabídku za příznivou cenu. Nabízíme totiž neuvěřitelně nízké poplatky, aniž by došlo k omezení kvality, bezpečnosti nebo rozsahu našich investičních služeb. To, že upřednostňujeme vaše potřeby, nám pomohlo stát se předním evropským online makléřem. Důkazem našeho úspěchu jsou více než 2,5 miliony klientů a více než 100 mezinárodních ocenění.

flatexDEGIRO Bank Dutch Branch, zahraniční pobočka banky flatexDEGIRO Bank AG | Amstelplein 1, 1096HA Amsterdam | telefon: +31 20 2613072 | e-mail: clients@degiro.com | flatexDEGIRO Bank Dutch Branch je registrována u Nizozemské obchodní komory pod číslem 82510245. | flatexDEGIRO Bank Dutch Branch, obchodující pod názvem DEGIRO, je nizozemská pobočka flatexDEGIRO Bank AG. flatexDEGIRO Bank AG je primárně pod dohledem německého finančního regulátora (BaFin). V Nizozemsku je flatexDEGIRO Bank Dutch Branch registrována u DNB a je pod dohledem AFM a DNB. | flatexDEGIRO Bank AG je licencovanou německou bankou pod dohledem německého finančního regulátora a je registrována u Německé obchodní komory pod číslem HRB 105687.

Logo

Podmínky nabídky transakčních poplatků ve výši 100 EUR

Pokud si svůj investiční účet DEGIRO aktivujete před 1. Červen 2024, DEGIRO vám uhradí transakční poplatky až do výše 100 EUR. Na tuto nabídku se vztahují následující podmínky:

 • Nabídka platí do 31. Květen 2024.
 • Noví klienti, kteří si aktivují účet, získají během období nabídky náhradu transakčních poplatků ve výši až 100 EUR.
 • První transakční náklady a externí manipulační poplatky do výše 100 EUR v období do 30. Červen 2024 budou uhrazeny.
 • Poplatky za manipulaci s měnou (automatický obchodník FX a manuální obchod) nelze v rámci této akce vrátit.
 • Náklady na transakce a externí manipulační poplatky, které jste vynaložili (maximálně do výše 100 EUR), vám začátkem červenec 2024 vrátíme na váš účet DEGIRO.
 • Tato nabídka platí pouze pro nové klienty s českým účtem DEGIRO.
 • Transakční a manipulační náklady se převádějí a proplácejí v eurech, i když jsou účtovány v korunách. Částka, která bude vrácena v eurech, se vypočítá na základě směnného kurzu platného v den úhrady.
 • Jakmile podepíšete klientskou smlouvu, váš účet se aktivuje a rozběhne se období nabídky.
 • Nový klient bude moci začít obchodovat a využít tak poukaz v hodnotě 100 eur až po provedení prvního vkladu (minimální částka je 0,01 eur).
 • Na tuto nabídku mají nárok i noví klienti, kteří zahájili registraci před obdobím platnosti nabídky, ale aktivovali si účet DEGIRO během tohoto období.
 • Pokud je s adresou nového klienta již spojen existující účet, je účast vyloučena.
 • Každý nový klient může požádat o transakční kredit ve výši 100 EUR pouze jednou.
 • Na tuto propagaci se vztahují nizozemské právní předpisy.

Přijetí podmínek nabídky

Využitím této nabídky klient automaticky přijímá podmínky této nabídky. Společnost DEGIRO může kampaň kdykoli před jejím vypršením platnosti ukončit nebo změnit její podmínky. Společnost DEGIRO bude o všech případných změnách informovat na webových stránkách.

Účast

Nabídky se mohou zúčastnit všichni klienti, kteří si aktivovali účet u DEGIRO do 31. Květen 2024 včetně.

icon_close