Doporučte a získejte € 50 v hotovosti

Šťastný zákazník? Dejte o sobě vědět a doporučte své přátele, rodinu a kolegy. Ti obdrží transakční poukaz. Vy získáte € 50 v hotovosti.

Vaši přátelé obdrží poukaz na transakci

Získejte € 50 v hotovosti ve 3 krocích. Podrobné podmínky naleznete v našich obchodních podmínkách.

Rozešlete pozvánky

Přihlašte se ke svému účtu a přejděte na svůj profil. Zde můžete kliknout na "Doporučit a získat € 50 v hotovosti", kde najdete svůj osobní odkaz na pozvánky, který můžete sdílet se všemi svými přáteli.

Vaši přátelé obdrží poukaz na transakci

Pokud si osoby, které doporučíte, otevřou účet, automaticky obdrží transakční poukaz jako naši všeobecnou uvítací akci pro nové klienty. Podrobnosti najdete na naší domovské stránce.

Získáte € 50 v hotovosti

Poté, co představený klient nashromáždí 5 € na transakčních poplatcích a/nebo manipulačních nákladech, získáte na svůj účet DEGIRO € 50 v hotovosti! Zavedený klient si může nechat proplatit 5 € pomocí svého poukaz na transakci, jak je uvedeno v kroku 2.

Přihlašte se a sdílejte svůj osobní odkaz na pozvánku.

Vaše investiční cesta začíná zde

Otevřete si bezplatný účet a připojte se k více než 2 milionům investorů na naší uživatelsky přívětivé platformě.

Pojďme na to

Poznámka:
Investování s sebou nese riziko. O své investované prostředky nebo jejich část můžete přijít. Doporučujeme investovat pouze do finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem. Toto není investiční poradenství.

Chceme lidem umožnit stát se nejlepšími investory, kterými mohou být. Nabízíme na naší uživatelsky přívětivé platformě vesmír nekonečných možností, a odstraňujeme tak překážky a zpřístupňujeme investování všem: začínajícím investorům i odborníkům. Získáte přístup k nejrůznějším produktům na více než 50 burzách po celém světě, a tudíž i svobodu investovat tak, jak se vám líbí. V našem světě získáte rovněž skvělou nabídku za příznivou cenu. Nabízíme totiž neuvěřitelně nízké poplatky, aniž by došlo k omezení kvality, bezpečnosti nebo rozsahu našich investičních služeb. To, že upřednostňujeme vaše potřeby, nám pomohlo stát se předním evropským online makléřem. Důkazem našeho úspěchu jsou více než 2 miliony klientů a více než 90 mezinárodních ocenění.

Logo

Podmínky nabídky transakčních poplatků ve výši 100 EUR

Pokud si svůj investiční účet DEGIRO aktivujete před 1. dubnem 2023st , DEGIRO vám uhradí transakční poplatky až do výše 100 EUR. Na tuto nabídku se vztahují následující podmínky:

  • Nabídka platí do 31. března 2023.
  • Noví klienti, kteří si aktivují účet, získají během období nabídky náhradu transakčních poplatků ve výši až 100 EUR.
  • První transakční náklady a externí manipulační poplatky do výše 100 EUR v období do 30. dubna 2023 budou uhrazeny.
  • U poplatků za manipulaci s měnou (Auto FX trader a manuální převod) není při této akci nárok na jejich vrácení.
  • Počátkem května vám na účet DEGIRO vrátíme vynaložené transakční náklady a externí manipulační poplatky (maximálně do výše 100 EUR).
  • Tato nabídka platí pouze pro nové klienty s českým účtem DEGIRO.
  • Aby mohl nový klient využít této nabídky, musí provést první vklad pro potvrzení účtu (minimální vklad je 0,01 EUR) a aktivovat svůj účet DEGIRO.
  • Na tuto nabídku mají nárok i noví klienti, kteří zahájili registraci před obdobím platnosti nabídky, ale aktivovali si účet DEGIRO během tohoto období.
  • Pokud je s adresou nového klienta již spojen existující účet, je účast vyloučena.
  • Každý nový klient může požádat o transakční kredit ve výši 100 EUR pouze jednou.

Přijetí podmínek nabídky

Účastí v nabídce klient automaticky přijímá podmínky nabídky. Společnost DEGIRO může kampaň předčasně ukončit nebo změnit její podmínky. O případných změnách bude společnost DEGIRO informovat prostřednictvím webových stránek.

Účast

Nabídky se mohou zúčastnit všichni klienti, kteří si aktivovali účet u DEGIRO do 31. března 2023 včetně.

icon_close