image_award_gold_left

90

Mezinárodních
makléřských ocenění

image_award_gold_right

Snadno nakupujte strukturované produkty

Investujte po celém světě za nevídaně nízké sazby. Zjistěte, proč si nás zvolili více než 2,5 miliony investorů.

Otevřete si účet

Investování do strukturovaných produktů s nízkými poplatky

Pokud jste zkušený investor a chcete investovat do strukturovaných produktů, naše komplexní platforma a nízké sazby vám to usnadní. Zde se podívejte na kompletní přehled našich nevídaných sazeb.

BNP Paribas & Socgen (OTC)

€ 0.50

Mohou být účtovány poplatky za měnu, připojení, nebo externí produkt a spread. Více se dozvíte na naší stránce poplatků.

Co jsou to strukturované produkty?

Strukturované produkty představují širokou kategorii finančních nástrojů, které mohou investoři využít k tomu, aby profitovali z cenových pohybů určitých podkladových aktiv. Často k tomu stačí relativně malá investice. K podkladovým aktivům patří mimo jiné jednotlivé akcie, indexy, komodity nebo měnové páry.

Příkladem strukturovaných produktů jsou produkty typu turbo, warrant a certifikáty. Strukturované produkty se mezi sebou liší a některé mohou mít dokonce i zabudovaný pákový efekt.

Strukturované produkty vydává třetí strana, kterou obvykle bývá banka. Banka na těchto produktech vydělává tím, že si účtuje náklady na financování ve formě úroků a jiné poplatky.

Otevřete si účet
gestructureerde producten

Produkt pro zkušené investory

Upozorňujeme, že strukturované produkty jsou riskantní a komplikované. Doporučujeme investovat pouze do finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem.

Pokud jste nováčkem v investování, doporučujeme návštěvu naší Akademie investora. Zde najdete bezpočet informací o investování. Zjistíte, jak funguje investování, do jakých produktů můžete investovat a jaká strategie vám nejvíce vyhovuje.

Více než 90 mezinárodních ocenění

Vyberte si brokera, který je označován za nejlepší, nejférovější a nejlevnější způsob investování online.

Beste-broker-2023-Cashcow Netherlands

Nejlepší makléř

Cash Cow 2023

UK-award United Kingdom

Nejlepší diskontní broker

FT & IC 2022

PT-award Portugal

Nejlepší akciový broker roku

Rankia 2022

DE-award Germany

Nejférovější broker

NTV 2020

Vaše investiční cesta začíná zde

Otevřete si bezplatný účet a připojte se k více než 2,5 milionům investorů na naší uživatelsky přívětivé platformě.

Pojďme na to

Poznámka:
Investování s sebou nese riziko. O své investované prostředky nebo jejich část můžete přijít. Doporučujeme investovat pouze do finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem. Toto není investiční poradenství.

Chceme lidem umožnit stát se nejlepšími investory, kterými mohou být. Nabízíme na naší uživatelsky přívětivé platformě vesmír nekonečných možností, a odstraňujeme tak překážky a zpřístupňujeme investování všem: začínajícím investorům i odborníkům. Získáte přístup k nejrůznějším produktům na více než 50 burzách po celém světě, a tudíž i svobodu investovat tak, jak se vám líbí. V našem světě získáte rovněž skvělou nabídku za příznivou cenu. Nabízíme totiž neuvěřitelně nízké poplatky, aniž by došlo k omezení kvality, bezpečnosti nebo rozsahu našich investičních služeb. To, že upřednostňujeme vaše potřeby, nám pomohlo stát se předním evropským online makléřem. Důkazem našeho úspěchu jsou více než 2,5 miliony klientů a více než 90 mezinárodních ocenění.

Logo

Podmínky nabídky transakčních poplatků ve výši 100 EUR

Pokud si svůj investiční účet DEGIRO aktivujete před 1.st červencem 2023, DEGIRO vám uhradí transakční poplatky až do výše 100 EUR. Na tuto nabídku se vztahují následující podmínky:

  • Nabídka platí do 30. června 2023.
  • Noví klienti, kteří si aktivují účet, získají během období nabídky náhradu transakčních poplatků ve výši až 100 EUR.
  • První transakční náklady a externí manipulační poplatky do výše 100 EUR v období do 31. července 2023 budou uhrazeny.
  • Poplatky za manipulaci s měnou (automatický obchodník FX a manuální obchod) nelze v rámci této akce vrátit.
  • Náklady na transakce a externí manipulační poplatky, které jste vynaložili (maximálně do výše 100 EUR), vám začátkem srpna vrátíme na váš účet DEGIRO.
  • Tato nabídka platí pouze pro nové klienty s českým účtem DEGIRO.
  • Aby mohl nový klient využít této nabídky, musí provést první vklad pro potvrzení účtu (minimální vklad je 0,01 EUR) a aktivovat svůj účet DEGIRO.
  • Na tuto nabídku mají nárok i noví klienti, kteří zahájili registraci před obdobím platnosti nabídky, ale aktivovali si účet DEGIRO během tohoto období.
  • Pokud je s adresou nového klienta již spojen existující účet, je účast vyloučena.
  • Každý nový klient může požádat o transakční kredit ve výši 100 EUR pouze jednou.

Přijetí podmínek nabídky

Účastí v nabídce klient automaticky přijímá podmínky nabídky. Společnost DEGIRO může kampaň předčasně ukončit nebo změnit její podmínky. O případných změnách bude společnost DEGIRO informovat prostřednictvím webových stránek.

Účast

Nabídky se mohou zúčastnit všichni klienti, kteří si aktivovali účet u DEGIRO do 30. června 2023 včetně.

icon_close