image_award_gold_left

90

Mezinárodních
makléřských ocenění

image_award_gold_right

Nakupujte snadno opce za neuvěřitelně nízké poplatky

Investujte po celém světě za nevídaně nízké sazby. Zjistěte, proč si nás zvolilo více než 2,5 miliony investorů.

Otevřít účet

Investování do opcí s nízkými poplatky

Pokud jste zkušený investor a chcete investovat do opcí, naše komplexní platforma a nízké sazby vám to usnadní. Zde naleznete kompletní přehled našich nevídaných sazeb.

Eurexx

€0.75

Za smlouvu

Ostatní země

€0.75

Za smlouvu

Máte zájem o nakupování opcí?

Pak jste na správném místě. Když si u nás otevřete účet, nemůžete do opcí investovat přímo. U komplexních finančních produktů, jako jsou opce, potřebujete účet Active nebo Trader, abyste mohli investovat do tohoto produktu, což zahrnuje extra testy vhodnosti a podmínky. Podívejte se na video vlevo a zjistěte více o investování do komplexních finančních produktů, jako jsou opce.

Co jsou opce?

Opce jsou typem derivátu, který dává kupujícímu kontraktu možnost koupit nebo prodat podkladové aktivum v závislosti na tom, zda se jedná o call nebo put. Nákup pozice call vám dává právo koupit podkladové aktivum, zatímco pozice put vám dává právo prodat. Za toto právo platí kupující prodávajícím odměnu. Opční kontrakty budou mít vždy konkrétní datum vypršení platnosti a realizační cenu.

Na rozdíl od jiných finančních produktů, jako jsou akcie, u opcí neplatíte celou částku v hotovosti předem ani nevlastníte podkladový produkt. Místo toho složíte počáteční marži pro vstup do opčního kontraktu. Vzhledem k tomu, že na začátku je třeba vložit pouze procento hodnoty kontraktu, jsou opce finančními nástroji s vysokou pákou. To znamená, že mírné pohyby cen mohou mít významný dopad.

Chtěli byste se dozvědět více? Přečtěte si náš článek o opcích, kde se dozvíte vše, co potřebujete vědět.

Otevřít účet
Leveraged effect of options explained compared to stocks

Produkt pro zkušené investory

Vzhledem k jejich relativně vysoké rizikovosti a složitosti nejsou opce vhodné pro začínající nebo nezkušené investory. Investoři, kteří se rozhodnou investovat do opcí, mohou utrpět ztrátu kapitálu a obecně mají kratší investiční horizont. I pro nejzkušenější investory mohou být ztráty značné.

Pokud jste začínající investor, je nejlepší začít se základními finančními produkty, například akciemi, dluhopisy, fondy obchodovanými na burze (ETF) a investičními fondy. U nich jsou potenciální ztráty omezeny na vaši počáteční investici.

buy options yourself

Proč investovat do opcí?

Investice do opcí mohou pomoci s řízením rizika a spekulacemi. Pokud jde o řízení rizika, mohou investoři používat opce k zajištění pohybů ceny podkladového produktu. Na druhou stranu mohou spekulanti používat opce k zisku z pohybů cen podkladového produktu.

Otevřít účet

Riziko investování do opcí

Investování do opcí se může vyplatit, ale jsou spojeny s vysokým rizikem. Můžete skončit v vyšší ztrátou, než byla vaše počáteční investice. V některých případech je maximální ztráta neomezená. Doporučujeme investovat pouze do finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem a vstupovat do závazků, které můžete splnit pouze penězi, které krátkodobě nepotřebujete.

Diversification

Více než 90 mezinárodních ocenění

Vyberte si brokera, který je označován za nejlepší, nejférovější a nejlevnější způsob investování online.

Beste-broker-2023-Cashcow Netherlands

Nejlepší makléř

Cash Cow 2023

UK-award United Kingdom

Nejlepší diskontní broker

FT & IC 2022

PT-award Portugal

Nejlepší akciový broker roku

Rankia 2022

DE-award Germany

Nejférovější broker

NTV 2020

Vaše investiční cesta začíná zde

Otevřete si bezplatný účet a připojte se k více než 2,5 milionům investorů na naší uživatelsky přívětivé platformě.

Pojďme na to

Poznámka:
Investování s sebou nese riziko. O své investované prostředky nebo jejich část můžete přijít. Doporučujeme investovat pouze do finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem. Toto není investiční poradenství.

Chceme lidem umožnit stát se nejlepšími investory, kterými mohou být. Nabízíme na naší uživatelsky přívětivé platformě vesmír nekonečných možností, a odstraňujeme tak překážky a zpřístupňujeme investování všem: začínajícím investorům i odborníkům. Získáte přístup k nejrůznějším produktům na více než 50 burzách po celém světě, a tudíž i svobodu investovat tak, jak se vám líbí. V našem světě získáte rovněž skvělou nabídku za příznivou cenu. Nabízíme totiž neuvěřitelně nízké poplatky, aniž by došlo k omezení kvality, bezpečnosti nebo rozsahu našich investičních služeb. To, že upřednostňujeme vaše potřeby, nám pomohlo stát se předním evropským online makléřem. Důkazem našeho úspěchu jsou více než 2,5 miliony klientů a více než 90 mezinárodních ocenění.

Logo

Podmínky nabídky transakčních poplatků ve výši 100 EUR

Pokud si svůj investiční účet DEGIRO aktivujete před 1.st červencem 2023, DEGIRO vám uhradí transakční poplatky až do výše 100 EUR. Na tuto nabídku se vztahují následující podmínky:

  • Nabídka platí do 30. června 2023.
  • Noví klienti, kteří si aktivují účet, získají během období nabídky náhradu transakčních poplatků ve výši až 100 EUR.
  • První transakční náklady a externí manipulační poplatky do výše 100 EUR v období do 31. července 2023 budou uhrazeny.
  • Poplatky za manipulaci s měnou (automatický obchodník FX a manuální obchod) nelze v rámci této akce vrátit.
  • Náklady na transakce a externí manipulační poplatky, které jste vynaložili (maximálně do výše 100 EUR), vám začátkem srpna vrátíme na váš účet DEGIRO.
  • Tato nabídka platí pouze pro nové klienty s českým účtem DEGIRO.
  • Aby mohl nový klient využít této nabídky, musí provést první vklad pro potvrzení účtu (minimální vklad je 0,01 EUR) a aktivovat svůj účet DEGIRO.
  • Na tuto nabídku mají nárok i noví klienti, kteří zahájili registraci před obdobím platnosti nabídky, ale aktivovali si účet DEGIRO během tohoto období.
  • Pokud je s adresou nového klienta již spojen existující účet, je účast vyloučena.
  • Každý nový klient může požádat o transakční kredit ve výši 100 EUR pouze jednou.

Přijetí podmínek nabídky

Účastí v nabídce klient automaticky přijímá podmínky nabídky. Společnost DEGIRO může kampaň předčasně ukončit nebo změnit její podmínky. O případných změnách bude společnost DEGIRO informovat prostřednictvím webových stránek.

Účast

Nabídky se mohou zúčastnit všichni klienti, kteří si aktivovali účet u DEGIRO do 30. června 2023 včetně.

icon_close