image_award_gold_left

100

Mezinárodních
makléřských ocenění

image_award_gold_right

Nakupujte snadno futures za neuvěřitelně nízké poplatky

Investujte po celém světě za nevídaně nízké sazby. Zjistěte, proč si nás zvolilo více než 2,5 miliony investorů.

Otevřít účet

Investování do futures za nízké poplatky

Pokud jste zkušený investor a chcete investovat do futures, naše komplexní platforma a nízké sazby vám to usnadní. Zde naleznete kompletní přehled našich nevídaných sazeb.

Futures

KOMISE

€0.75

Mohou být účtovány náklady na měnu, připojení nebo externí produkty a rozpětí. Více informací naleznete na naší stránce s poplatky.

Máte zájem o nákup futures?

Nabízíme velmi širokou škálu futures, ze kterých si můžete vybírat. Když si však u nás otevřete účet, nemůžete do futures investovat přímo. Je to proto, že potřebujete profil Active nebo Trader, který zahrnuje další testy vhodnosti a podmínky. Důvodem je relativně vysoké riziko a složitost, díky čemuž jsou futures nevhodné pro začínající nebo nezkušené investory. Jakmile zcela pochopíte, jak futures fungují, můžete začít obchodovat s futures. Dobrým začátkem je shlédnutí videa vlevo.

Když jste připraveni koupit své první futures, musíte zaplatit zálohu (počáteční marži), abyste mohli vstoupit do pozice. Tato požadovaná marže je procentem z hodnoty kontraktu. Na naší investiční platformě najdete název produktu a odpovídající kategorii rizika. Kategorie rizika udává, jakou marži je třeba zaplatit k uzavření kontraktu.

Co jsou futures?

Futures jsou standardizované kontrakty, které se stejně jako opce uzavírají mezi dvěma stranami za pevnou cenu a s datem platnosti. Jedná se o kontrakt na dodání podkladového produktu v dohodnutém čase v budoucnosti za dohodnutou cenu.

Na rozdíl od jiných finančních produktů, jako jsou akcie, u futures neplatíte celou částku v hotovosti předem ani nevlastníte podkladový produkt. Místo toho složíte počáteční marži pro vstup do futures pozice. Vzhledem k tomu, že na začátku je třeba vložit pouze procento hodnoty kontraktu, jsou futures finančními nástroji s vysokou pákou. To znamená, že mírné pohyby cen mohou mít velký dopad.

V závislosti na podkladovém produktu existují různé typy futures. Mezi ně patří komoditní futures, indexové futures, akciové futures a futures s pevným výnosem.

Otevřít účet
explanation on how to calculate the value of a future contract and how much margin one has to have

Produkt pro zkušené investory

Vzhledem k jejich relativně vysoké rizikovosti a složitosti nejsou futures vhodné pro začínající nebo nezkušené investory. Investoři, kteří se rozhodnou investovat do futures, mohou utrpět ztrátu kapitálu a obecně mají kratší investiční horizont. I pro nejzkušenější investory mohou být ztráty značné.

Pokud jste začínající investor, je nejlepší začít se základními finančními produkty, například akciemi, dluhopisy, fondy obchodovanými na burze (ETF) a investičními fondy. U nich jsou potenciální ztráty omezeny na vaši počáteční investici.

buy shares yourself

Proč investovat do futures?

Investice do futures mohou pomoci s řízením rizika a spekulacemi. Pokud jde o řízení rizika, mohou investoři používat futures k zajištění pohybů ceny podkladového produktu. Na druhou stranu mohou spekulanti používat futures k zisku z pohybů cen podkladového produktu.

Otevřít účet

Riziko investování do futures

Investování do futures se může vyplatit, ale jsou spojeny s vysokým rizikem. Můžete skončit v vyšší ztrátou, než byla vaše počáteční investice. V některých případech je maximální ztráta neomezená. Doporučujeme investovat pouze do finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem a vstupovat do závazků, které můžete splnit pouze penězi, které krátkodobě nepotřebujete.

Diversificatie
Verschillende ordertypes

Jak se vypořádávají futures?

Unikátní vlastností futures je to, že se vypořádávají na denní bázi. Na konci každého obchodovacího dne je uzavírací tržní cena určena burzou, na které se futures obchoduje. Tato cena je známá jako denní mark-to-market (MTM) a je pro všechny stejná. Do vypršení platnosti kontraktu nebo do uzavření pozice dochází denně k vypořádání podle tržní hodnoty.

Platba za futures kontrakt je provedena na konci sjednané doby. To lze provést fyzickým doručením nebo vypořádáním v hotovosti, ale běžnější je vypořádání v hotovosti.

Více než 100 mezinárodních ocenění

Vyberte si brokera, který je označován za nejlepší, nejférovější a nejlevnější způsob investování online.

Beste-broker-2023-Cashcow Netherlands

Nejlepší makléř

Cash Cow 2023

UK-award United Kingdom

Nejlepší diskontní broker

FT & IC 2022

PT-award Portugal

Nejlepší akciový broker roku

Rankia 2022

DE-award Germany

Nejférovější broker

NTV 2020

Vaše investiční cesta začíná zde

Otevřete si bezplatný účet a připojte se k více než 2,5 milionům investorů na naší uživatelsky přívětivé platformě.

Poznámka:
Investování s sebou nese riziko. O své investované prostředky nebo jejich část můžete přijít. Doporučujeme investovat pouze do finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem. Toto není investiční poradenství.

Investování s sebou nese riziko.

icon_close

Chceme lidem umožnit stát se nejlepšími investory, kterými mohou být. Nabízíme na naší uživatelsky přívětivé platformě vesmír nekonečných možností, a odstraňujeme tak překážky a zpřístupňujeme investování všem: začínajícím investorům i odborníkům. Získáte přístup k nejrůznějším produktům na více než 50 burzách po celém světě, a tudíž i svobodu investovat tak, jak se vám líbí. V našem světě získáte rovněž skvělou nabídku za příznivou cenu. Nabízíme totiž neuvěřitelně nízké poplatky, aniž by došlo k omezení kvality, bezpečnosti nebo rozsahu našich investičních služeb. To, že upřednostňujeme vaše potřeby, nám pomohlo stát se předním evropským online makléřem. Důkazem našeho úspěchu jsou více než 2,5 miliony klientů a více než 100 mezinárodních ocenění.

flatexDEGIRO Bank Dutch Branch, zahraniční pobočka banky flatexDEGIRO Bank AG | Amstelplein 1, 1096HA Amsterdam | telefon: +31 20 2613072 | e-mail: clients@degiro.com | flatexDEGIRO Bank Dutch Branch je registrována u Nizozemské obchodní komory pod číslem 82510245. | flatexDEGIRO Bank Dutch Branch, obchodující pod názvem DEGIRO, je nizozemská pobočka flatexDEGIRO Bank AG. flatexDEGIRO Bank AG je primárně pod dohledem německého finančního regulátora (BaFin). V Nizozemsku je flatexDEGIRO Bank Dutch Branch registrována u DNB a je pod dohledem AFM a DNB. | flatexDEGIRO Bank AG je licencovanou německou bankou pod dohledem německého finančního regulátora a je registrována u Německé obchodní komory pod číslem HRB 105687.

Logo

Podmínky nabídky transakčních poplatků ve výši 100 EUR

Pokud si svůj investiční účet DEGIRO aktivujete před 1. Červenec 2024, DEGIRO vám uhradí transakční poplatky až do výše 100 EUR. Na tuto nabídku se vztahují následující podmínky:

 • Nabídka platí do 30. Červen 2024.
 • Noví klienti, kteří si aktivují účet, získají během období nabídky náhradu transakčních poplatků ve výši až 100 EUR.
 • První transakční náklady a externí manipulační poplatky do výše 100 EUR v období do 31. Červenec 2024 budou uhrazeny.
 • Poplatky za manipulaci s měnou (automatický obchodník FX a manuální obchod) nelze v rámci této akce vrátit.
 • Náklady na transakce a externí manipulační poplatky, které jste vynaložili (maximálně do výše 100 EUR), vám začátkem Srpen 2024 vrátíme na váš účet DEGIRO.
 • Tato nabídka platí pouze pro nové klienty s českým účtem DEGIRO.
 • Transakční a manipulační náklady se převádějí a proplácejí v eurech, i když jsou účtovány v korunách. Částka, která bude vrácena v eurech, se vypočítá na základě směnného kurzu platného v den úhrady.
 • Jakmile podepíšete klientskou smlouvu, váš účet se aktivuje a rozběhne se období nabídky.
 • Nový klient bude moci začít obchodovat a využít tak poukaz v hodnotě 100 eur až po provedení prvního vkladu (minimální částka je 0,01 eur).
 • Na tuto nabídku mají nárok i noví klienti, kteří zahájili registraci před obdobím platnosti nabídky, ale aktivovali si účet DEGIRO během tohoto období.
 • Pokud je s adresou nového klienta již spojen existující účet, je účast vyloučena.
 • Každý nový klient může požádat o transakční kredit ve výši 100 EUR pouze jednou.
 • Na tuto propagaci se vztahují nizozemské právní předpisy.

Přijetí podmínek nabídky

Využitím této nabídky klient automaticky přijímá podmínky této nabídky. Společnost DEGIRO může kampaň kdykoli před jejím vypršením platnosti ukončit nebo změnit její podmínky. Společnost DEGIRO bude o všech případných změnách informovat na webových stránkách.

Účast

Nabídky se mohou zúčastnit všichni klienti, kteří si aktivovali účet u DEGIRO do 30. Červen 2024 včetně.

icon_close