image_award_gold_left

100

Mezinárodních
makléřských ocenění

image_award_gold_right

Nakupujte investiční fondy snadno

Investujte po celém světě za nevídaně nízké sazby. Zjistěte, proč si nás zvolilo více než 2,5 miliony investorů.

Otevřít účet

Investice do investičních fondů dostupné pro každého

Investiční fondy mohou usnadnit diverzifikaci vašeho portfolia do jediného produktu a pokud jste novým investorem, může být tento typ finančního produktu vhodný právě pro vás. Nabízíme mnoho investičních fondů od známých správců fondů, včetně BNP Paribas, Blackrock, Fidelity, NN a dalších!

Díky našim nízkým poplatkům a širokým možnostem obchodování zpřístupňujeme investování do fondů každému. Zde naleznete kompletní přehled našich nevídaných poplatků.

investing in investment funds

Jaké investiční fondy DEGIRO nabízí?

Nabízíme fondy od mnoha různých fondových domů. Některé známé fondové domy jsou:

 • Aberdeen standard
 • BNP Paribas
 • Blackrock
 • Fidelity
 • Goldman Sachs
 • Kempen
 • NN (former ING investment funds)
 • Actiam
Otevřít účet
investment funds degiro'

Máte zájem o nákup investičních fondů?

Na naší platformě naleznete širokou škálu různých typů investičních fondů. Pokud si založíte účet DEGIRO, získáte přístup k našim základním investičním fondům. Většina ostatních investičních fondů jsou standardní fondy. Abyste mohli obchodovat se standardními fondy, musíte nejprve projít testem. Tento test jsme zavedli, abychom se ujistili, že znáte investiční fondy a uvědomujete si rizika, než začnete investovat. Podívejte se na video, kde se dozvíte více o složitých finančních produktech.

Nabízíme fondy s pevným výnosem, akciové a smíšené fondy. V platformě přejděte do nabídky „Investiční fondy“. Jakmile najdete fond, který vás zajímá, můžete jej snadno koupit.

Co je investiční fond?

Jednoduše řečeno, investiční fond je finanční produkt, který sdružuje peníze od investorů, které pak správce fondu používá k nákupu a prodeji aktiv, například akcií nebo dluhopisů. Na oplátku investoři získávají podíly fondu, čímž jsou vystaveni aktivům v portfoliu fondu.

Fondy mohou investovat v rámci určitého tématu, jako jsou rozvíjející se trhy, nebo se například fond může zaměřit na konkrétní geografický region. Kombinace různých investičních kategorií je také možná.

Otevřít účet
investment fund

Nakupování fondů pro začátečníky

Než začnete investovat, měli byste zvážit několik věcí. Dobrým výchozím bodem je určit si, jaký jste typ investora. Jaký je váš styl investování? Chcete být aktivním nebo pasivním investorem?

Pokud jste začínající investor, je nejlepší začít se základními finančními produkty, například akciemi, dluhopisy>, fondy obchodovanými na burze (ETF) a investičními fondy. U nich jsou potenciální ztráty omezeny na vaši počáteční investici.

buy investment funds

Proč investovat do investičních fondů?

Investování do investičních fondů má mnoho výhod. Prostřednictvím jediného produktu získáte přístup k mnoha aktivům. Pokud si tedy některá aktiva ve fondu nevedou dobře, jiná můžou vykazovat dobrý výkon, což pomáhá rozložit riziko.

Pro soukromého investora může být náročné vstoupit na určité trhy a odvětví. Některé investiční fondy vám mohou poskytnout přístup na více trhů, na které byste se obvykle nedostali.

Další vlastností, která je pro investiční fondy poměrně unikátní, je to, že těžíte ze znalostí a odborných dovedností správce fondu. Místo toho, abyste sami neustále zkoumali a vybírali mnoho samostatných investic, dělají práci za vás zkušení odborníci. Než se však rozhodnete pro investiční fond, měli byste si udělat průzkum, abyste se ujistili, že je kompatibilní s vaším investičním plánem.

Otevřít účet

Riziko investování do investičních fondů

Investování do investičních fondů může být výhodné, ale není bez rizika. Je důležité si být vědom všech typů rizik, která mohou nastat a která se také mohou u jednotlivých fondů lišit. Doporučujeme investovat pouze do finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem.

Diversificatie
Different order types

Cena investování do investičních fondů

Vzhledem k tomu, že investiční fondy jsou obvykle aktivně spravovány, jsou spojeny s náklady. Tyto náklady jsou zahrnuty v ceně investičního fondu. Většina z nich si účtuje mezi 0,5–2,0 % ročně. Je moudré si toto před investováním ověřit, jelikož průběžné poplatky mohou ovlivnit návratnost investice. Přesné náklady jsou uvedeny v KIID nebo KID a Prospektu.

Kromě vnitřních nákladů účtujeme nízké transakční poplatky za nákup a prodej a servisní poplatek. Pro podrobnosti navštivte naši poplatky stránku.

Více než 100 mezinárodních ocenění

Vyberte si brokera, který je označován za nejlepší, nejférovější a nejlevnější způsob investování online.

Beste-broker-2023-Cashcow Netherlands

Nejlepší makléř

Cash Cow 2023

UK-award United Kingdom

Nejlepší diskontní broker

FT & IC 2022

PT-award Portugal

Nejlepší akciový broker roku

Rankia 2022

DE-award Germany

Nejférovější broker

NTV 2020

Vaše investiční cesta začíná zde

Otevřete si bezplatný účet a připojte se k více než 2,5 milionům investorů na naší uživatelsky přívětivé platformě.

Poznámka:
Investování s sebou nese riziko. O své investované prostředky nebo jejich část můžete přijít. Doporučujeme investovat pouze do finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem. Toto není investiční poradenství.

Investování s sebou nese riziko.

icon_close

Chceme lidem umožnit stát se nejlepšími investory, kterými mohou být. Nabízíme na naší uživatelsky přívětivé platformě vesmír nekonečných možností, a odstraňujeme tak překážky a zpřístupňujeme investování všem: začínajícím investorům i odborníkům. Získáte přístup k nejrůznějším produktům na více než 50 burzách po celém světě, a tudíž i svobodu investovat tak, jak se vám líbí. V našem světě získáte rovněž skvělou nabídku za příznivou cenu. Nabízíme totiž neuvěřitelně nízké poplatky, aniž by došlo k omezení kvality, bezpečnosti nebo rozsahu našich investičních služeb. To, že upřednostňujeme vaše potřeby, nám pomohlo stát se předním evropským online makléřem. Důkazem našeho úspěchu jsou více než 2,5 miliony klientů a více než 100 mezinárodních ocenění.

flatexDEGIRO Bank Dutch Branch, zahraniční pobočka banky flatexDEGIRO Bank AG | Amstelplein 1, 1096HA Amsterdam | telefon: +31 20 2613072 | e-mail: clients@degiro.com | flatexDEGIRO Bank Dutch Branch je registrována u Nizozemské obchodní komory pod číslem 82510245. | flatexDEGIRO Bank Dutch Branch, obchodující pod názvem DEGIRO, je nizozemská pobočka flatexDEGIRO Bank AG. flatexDEGIRO Bank AG je primárně pod dohledem německého finančního regulátora (BaFin). V Nizozemsku je flatexDEGIRO Bank Dutch Branch registrována u DNB a je pod dohledem AFM a DNB. | flatexDEGIRO Bank AG je licencovanou německou bankou pod dohledem německého finančního regulátora a je registrována u Německé obchodní komory pod číslem HRB 105687.

Logo

Podmínky nabídky transakčních poplatků ve výši 100 EUR

Pokud si svůj investiční účet DEGIRO aktivujete před 1. Červen 2024, DEGIRO vám uhradí transakční poplatky až do výše 100 EUR. Na tuto nabídku se vztahují následující podmínky:

 • Nabídka platí do 31. Květen 2024.
 • Noví klienti, kteří si aktivují účet, získají během období nabídky náhradu transakčních poplatků ve výši až 100 EUR.
 • První transakční náklady a externí manipulační poplatky do výše 100 EUR v období do 30. Červen 2024 budou uhrazeny.
 • Poplatky za manipulaci s měnou (automatický obchodník FX a manuální obchod) nelze v rámci této akce vrátit.
 • Náklady na transakce a externí manipulační poplatky, které jste vynaložili (maximálně do výše 100 EUR), vám začátkem červenec 2024 vrátíme na váš účet DEGIRO.
 • Tato nabídka platí pouze pro nové klienty s českým účtem DEGIRO.
 • Transakční a manipulační náklady se převádějí a proplácejí v eurech, i když jsou účtovány v korunách. Částka, která bude vrácena v eurech, se vypočítá na základě směnného kurzu platného v den úhrady.
 • Jakmile podepíšete klientskou smlouvu, váš účet se aktivuje a rozběhne se období nabídky.
 • Nový klient bude moci začít obchodovat a využít tak poukaz v hodnotě 100 eur až po provedení prvního vkladu (minimální částka je 0,01 eur).
 • Na tuto nabídku mají nárok i noví klienti, kteří zahájili registraci před obdobím platnosti nabídky, ale aktivovali si účet DEGIRO během tohoto období.
 • Pokud je s adresou nového klienta již spojen existující účet, je účast vyloučena.
 • Každý nový klient může požádat o transakční kredit ve výši 100 EUR pouze jednou.
 • Na tuto propagaci se vztahují nizozemské právní předpisy.

Přijetí podmínek nabídky

Využitím této nabídky klient automaticky přijímá podmínky této nabídky. Společnost DEGIRO může kampaň kdykoli před jejím vypršením platnosti ukončit nebo změnit její podmínky. Společnost DEGIRO bude o všech případných změnách informovat na webových stránkách.

Účast

Nabídky se mohou zúčastnit všichni klienti, kteří si aktivovali účet u DEGIRO do 31. Květen 2024 včetně.

icon_close