image_award_gold_left

90

Mezinárodních
makléřských ocenění

image_award_gold_right

Nakupujte snadno ETF za neuvěřitelně nízké poplatky

Investujte po celém světě za nevídaně nízké sazby. Zjistěte, proč si nás zvolilo více než 2,5 miliony investorů.

Otevřít účet

Investice do ETF dostupné pro každého

Fondy obchodované na burze (ETF) usnadňují investování, jelikož jsou perfektním produktem pro rychlé vybudování diverzifikovaného portfolia. Nabízíme širokou škálu obchodování ETF na 19 hlavních burzách. Ať už chcete investovat do lokálních ETF nebo globálních ETF, investičních příležitostí je nepřeberné množství. Nabízíme dokonce základní výběr ETF, u kterých jdou provizní poplatky za námi. Platíte pouze manipulační poplatek 1 euro. Mohou být účtovány poplatky za měnu, připojení nebo externí produkt a spread. ETF Core Selection se může měnit a podléhá zásadám spravedlivého používání. Seznam ETF Core Selection si prostudujte před obchodováním.

Díky našim nízkým poplatkům a širokým možnostem obchodování zpřístupňujeme investování do ETF každému. Zde se podívejte se na kompletní přehled našich nevídaných sazeb.

Core selection

KOMISE

€0

+

MANIPULAČNÍ

€1

Celosvětově

KOMISE

€2

+

MANIPULAČNÍ

€1

*Mohou být účtovány poplatky za měnu, připojení nebo externí produkt a spread. Více se dozvíte na naší stránce poplatků. ETF Core Selection podléhá změnám a Zásadám férového používání.

V roce 2022 byly tři nejvíce obchodované Core Selection ETF od Vanguard nebo iShares:

Vanguard S&P 500 UCITS ETF USD
IE00B3XXRP09

Vanguard FTSE All-World UCITS ETF USD Dis
IE00B3RBWM25

iShares Core MSCI World UCITS ETF USD (Acc)
IE00B4L5Y983

Co je ETF?

ETF, také známé jako trackery, jsou fondy, které sledují výkonnost indexu, komodity, dluhopisu nebo skladbu produktů. Na rozdíl od některých jiných fondů se ETF nakupují a prodávají na burze. Chtěli byste se dozvědět více o ETF? Přečtěte si náš článek o ETF, kde se dozvíte vše, co potřebujete vědět.

Otevřít účet
With 1 etf / tracker you can create diversification by following multiple stocks

Nakupování ETF pro začátečníky

Při investování je třeba zvážit několik věcí. Dobrým výchozím bodem je určit si, jaký jste typ investora. Jaký je váš styl investování? Chcete být aktivním nebo pasivním investorem?

Pokud s investováním teprve začínáte, doporučujeme navštívit naši Investorskou akademii. Zde najdete nepřeberné množství informací o investování. Dozvíte se, jak investování funguje, do jakých produktů můžete investovat a jaká strategie vám nejlépe vyhovuje.

buy shares yourself

Proč investovat do ETF?

Investování do ETF má mnoho výhod. Jedním z největších kladů je, že jejich široká tržní expozice může pomoci s řízením rizika skrze diverzifikaci. Jsou také obvykle flexibilnější než tradiční investiční fondy, protože se obchodují jako akcie na burze. Vzhledem k tomu, že jsou obvykle spravovány pasivně, mají nižší poplatky ve srovnání s aktivně spravovanými fondy.

Otevřít účet

Rizika investování do ETF

Investování do ETF může být výhodné, ale není bez rizika. Je důležité si být vědom všech typů rizik, která mohou nastat a která se také mohou u jednotlivých ETF lišit. Doporučujeme investovat pouze do finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem.

Diversificatie
Verschillende ordertypes

Kdy můžete nakoupit ETF?

ETF můžete nakupovat, když je otevřena příslušná burza. Vzhledem k tomu, že burzy jsou otevřené v různou dobu, je důležité znát otevírací dobu pro obchodování na burze. Pro přehled otevírací doby burz, na kterých nabízíme obchodování, navštivte naši stránku s otevírací dobou. Burzy mohou být také uzavřeny v různé dny z důvodu svátků. Pro více informací navštivte naši stránku se zavíracími dny burz.

Více než 90 mezinárodních ocenění

Vyberte si brokera, který je označován za nejlepší, nejférovější a nejlevnější způsob investování online.

Beste-broker-2023-Cashcow Netherlands

Nejlepší makléř

Cash Cow 2023

UK-award United Kingdom

Nejlepší diskontní broker

FT & IC 2022

PT-award Portugal

Nejlepší akciový broker roku

Rankia 2022

DE-award Germany

Nejférovější broker

NTV 2020

Vaše investiční cesta začíná zde

Otevřete si bezplatný účet a připojte se k více než 2,5 milionům investorů na naší uživatelsky přívětivé platformě.

Pojďme na to

Poznámka:
Investování s sebou nese riziko. O své investované prostředky nebo jejich část můžete přijít. Doporučujeme investovat pouze do finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem. Toto není investiční poradenství.

Chceme lidem umožnit stát se nejlepšími investory, kterými mohou být. Nabízíme na naší uživatelsky přívětivé platformě vesmír nekonečných možností, a odstraňujeme tak překážky a zpřístupňujeme investování všem: začínajícím investorům i odborníkům. Získáte přístup k nejrůznějším produktům na více než 50 burzách po celém světě, a tudíž i svobodu investovat tak, jak se vám líbí. V našem světě získáte rovněž skvělou nabídku za příznivou cenu. Nabízíme totiž neuvěřitelně nízké poplatky, aniž by došlo k omezení kvality, bezpečnosti nebo rozsahu našich investičních služeb. To, že upřednostňujeme vaše potřeby, nám pomohlo stát se předním evropským online makléřem. Důkazem našeho úspěchu jsou více než 2,5 miliony klientů a více než 90 mezinárodních ocenění.

Logo

Podmínky nabídky transakčních poplatků ve výši 100 EUR

Pokud si svůj investiční účet DEGIRO aktivujete před 1.st červnem 2023, DEGIRO vám uhradí transakční poplatky až do výše 100 EUR. Na tuto nabídku se vztahují následující podmínky:

  • Nabídka platí do 31. května 2023.
  • Noví klienti, kteří si aktivují účet, získají během období nabídky náhradu transakčních poplatků ve výši až 100 EUR.
  • První transakční náklady a externí manipulační poplatky do výše 100 EUR v období do 30. června 2023 budou uhrazeny.
  • Poplatky za manipulaci s měnou (automatický obchodník FX a manuální obchod) nelze v rámci této akce vrátit.
  • Náklady na transakce a externí manipulační poplatky, které jste vynaložili (maximálně do výše 100 EUR), vám začátkem července vrátíme na váš účet DEGIRO.
  • Tato nabídka platí pouze pro nové klienty s českým účtem DEGIRO.
  • Aby mohl nový klient využít této nabídky, musí provést první vklad pro potvrzení účtu (minimální vklad je 0,01 EUR) a aktivovat svůj účet DEGIRO.
  • Na tuto nabídku mají nárok i noví klienti, kteří zahájili registraci před obdobím platnosti nabídky, ale aktivovali si účet DEGIRO během tohoto období.
  • Pokud je s adresou nového klienta již spojen existující účet, je účast vyloučena.
  • Každý nový klient může požádat o transakční kredit ve výši 100 EUR pouze jednou.

Přijetí podmínek nabídky

Účastí v nabídce klient automaticky přijímá podmínky nabídky. Společnost DEGIRO může kampaň předčasně ukončit nebo změnit její podmínky. O případných změnách bude společnost DEGIRO informovat prostřednictvím webových stránek.

Účast

Nabídky se mohou zúčastnit všichni klienti, kteří si aktivovali účet u DEGIRO do 31. května 2023 včetně.

icon_close