image_award_gold_left

100

Mezinárodních
makléřských ocenění

image_award_gold_right

Nakupujte dluhopisy snadno za neuvěřitelně nízké poplatky

Investujte po celém světě za nevídaně nízké sazby. Zjistěte, proč si nás zvolilo více než 2 miliony investorů.

Otevřít účet

Investování do dluhopisů dostupné pro každého

Díky našim nízkým poplatkům a širokým možnostem obchodování zpřístupňujeme investování do dluhopisů každému.

Dluhopisy

KOMISE

€2

+

MANIPULAČNÍ

€1

Mohou být účtovány náklady na měnu, připojení nebo externí produkty a rozpětí. Více informací naleznete na naší stránce s poplatky.

impact increase or decrease of interest rated on bonds

Co je dluhopis?

Dluhopis je finanční produkt s pevným výnosem, který umožňuje investorovi půjčit peníze emitentovi, obvykle vládám nebo korporacím. Kupující dluhopisu (půjčovatel) na oplátku obvykle dostává pravidelné platby, nazývané kupony, dokud emitent nesplatí jistinu, známou také jako jmenovitá nebo nominální hodnota, v den splatnosti. Chtěli byste se dozvědět více? Přečtěte si náš článek o dluhopisech, kde se dozvíte vše, co potřebujete vědět.

Otevřít účet

Nakupování dluhopisů pro začátečníky

Při investování je třeba zvážit několik věcí. Dobrým výchozím bodem je určit si, jaký jste typ investora. Jaký je váš styl investování? Chcete být aktivním nebo pasivním investorem?

Pokud jste ve světě investování nováčkem, doporučujeme projít si naši Investorskou akademii, kde najdete informace o investování. Zjistíte, jak funguje investování, do jakých produktů můžete investovat a jaká strategie vám nejvíce vyhovuje. Lekce 1 vám pomůže pochopit, jaký jste typ investora a Lekce 6 se zaměří na výběr vaší první akcie.

buy shares yourself

Proč investovat do dluhopisů?

Investování do dluhopisů má mnoho výhod. Dluhopisy jsou považovány za relativně bezpečnou investici a nabízejí pravidelné výplaty výnosů. Mohou také pomoci diverzifikovat vaše portfolio, protože mají nízkou korelaci s jinými typy finančních produktů, jako jsou akcie.

Otevřít účet

Riziko investice do dluhopisů

I když jsou dluhopisy považovány za relativně bezpečnou investici, nejsou zcela bez rizika. Je důležité si být vědom všech typů rizik, která mohou nastat a která se také mohou u jednotlivých dluhopisů lišit. Doporučujeme investovat pouze do finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem.

Diversificatie

Více než 100 mezinárodních ocenění

Vyberte si brokera, který je označován za nejlepší, nejférovější a nejlevnější způsob investování online.

Beste-broker-2023-Cashcow Netherlands

Nejlepší makléř

Cash Cow 2023

UK-award United Kingdom

Nejlepší diskontní broker

FT & IC 2022

PT-award Portugal

Nejlepší akciový broker roku

Rankia 2022

DE-award Germany

Nejférovější broker

NTV 2020

Vaše investiční cesta začíná zde

Otevřete si bezplatný účet a připojte se k více než 2,5 milionům investorů na naší uživatelsky přívětivé platformě.

Poznámka:
Investování s sebou nese riziko. O své investované prostředky nebo jejich část můžete přijít. Doporučujeme investovat pouze do finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem. Toto není investiční poradenství.

Investování s sebou nese riziko.

icon_close

Chceme lidem umožnit stát se nejlepšími investory, kterými mohou být. Nabízíme na naší uživatelsky přívětivé platformě vesmír nekonečných možností, a odstraňujeme tak překážky a zpřístupňujeme investování všem: začínajícím investorům i odborníkům. Získáte přístup k nejrůznějším produktům na více než 50 burzách po celém světě, a tudíž i svobodu investovat tak, jak se vám líbí. V našem světě získáte rovněž skvělou nabídku za příznivou cenu. Nabízíme totiž neuvěřitelně nízké poplatky, aniž by došlo k omezení kvality, bezpečnosti nebo rozsahu našich investičních služeb. To, že upřednostňujeme vaše potřeby, nám pomohlo stát se předním evropským online makléřem. Důkazem našeho úspěchu jsou více než 2,5 miliony klientů a více než 100 mezinárodních ocenění.

flatexDEGIRO Bank Dutch Branch, zahraniční pobočka banky flatexDEGIRO Bank AG | Amstelplein 1, 1096HA Amsterdam | telefon: +31 20 2613072 | e-mail: clients@degiro.com | flatexDEGIRO Bank Dutch Branch je registrována u Nizozemské obchodní komory pod číslem 82510245. | flatexDEGIRO Bank Dutch Branch, obchodující pod názvem DEGIRO, je nizozemská pobočka flatexDEGIRO Bank AG. flatexDEGIRO Bank AG je primárně pod dohledem německého finančního regulátora (BaFin). V Nizozemsku je flatexDEGIRO Bank Dutch Branch registrována u DNB a je pod dohledem AFM a DNB. | flatexDEGIRO Bank AG je licencovanou německou bankou pod dohledem německého finančního regulátora a je registrována u Německé obchodní komory pod číslem HRB 105687.

Logo

Podmínky nabídky transakčních poplatků ve výši 100 EUR

Pokud si svůj investiční účet DEGIRO aktivujete před 1. Červen 2024, DEGIRO vám uhradí transakční poplatky až do výše 100 EUR. Na tuto nabídku se vztahují následující podmínky:

 • Nabídka platí do 31. Květen 2024.
 • Noví klienti, kteří si aktivují účet, získají během období nabídky náhradu transakčních poplatků ve výši až 100 EUR.
 • První transakční náklady a externí manipulační poplatky do výše 100 EUR v období do 30. Červen 2024 budou uhrazeny.
 • Poplatky za manipulaci s měnou (automatický obchodník FX a manuální obchod) nelze v rámci této akce vrátit.
 • Náklady na transakce a externí manipulační poplatky, které jste vynaložili (maximálně do výše 100 EUR), vám začátkem červenec 2024 vrátíme na váš účet DEGIRO.
 • Tato nabídka platí pouze pro nové klienty s českým účtem DEGIRO.
 • Transakční a manipulační náklady se převádějí a proplácejí v eurech, i když jsou účtovány v korunách. Částka, která bude vrácena v eurech, se vypočítá na základě směnného kurzu platného v den úhrady.
 • Jakmile podepíšete klientskou smlouvu, váš účet se aktivuje a rozběhne se období nabídky.
 • Nový klient bude moci začít obchodovat a využít tak poukaz v hodnotě 100 eur až po provedení prvního vkladu (minimální částka je 0,01 eur).
 • Na tuto nabídku mají nárok i noví klienti, kteří zahájili registraci před obdobím platnosti nabídky, ale aktivovali si účet DEGIRO během tohoto období.
 • Pokud je s adresou nového klienta již spojen existující účet, je účast vyloučena.
 • Každý nový klient může požádat o transakční kredit ve výši 100 EUR pouze jednou.
 • Na tuto propagaci se vztahují nizozemské právní předpisy.

Přijetí podmínek nabídky

Využitím této nabídky klient automaticky přijímá podmínky této nabídky. Společnost DEGIRO může kampaň kdykoli před jejím vypršením platnosti ukončit nebo změnit její podmínky. Společnost DEGIRO bude o všech případných změnách informovat na webových stránkách.

Účast

Nabídky se mohou zúčastnit všichni klienti, kteří si aktivovali účet u DEGIRO do 31. Květen 2024 včetně.

icon_close