image_award_gold_left

90

Mezinárodních
makléřských ocenění

image_award_gold_right

Nakupujte dluhopisy snadno za neuvěřitelně nízké poplatky

Investujte po celém světě za nevídaně nízké sazby. Zjistěte, proč si nás zvolilo více než 2 miliony investorů.

Otevřít účet

Investování do dluhopisů dostupné pro každého

Díky našim nízkým poplatkům a širokým možnostem obchodování zpřístupňujeme investování do dluhopisů každému.

Dluhopisy

€ 2.00 + € 1

Mohou být účtovány náklady na měnu, připojení nebo externí produkty a rozpětí. Více informací naleznete na naší stránce s poplatky.

Co je dluhopis?

Dluhopis je finanční produkt s pevným výnosem, který umožňuje investorovi půjčit peníze emitentovi, obvykle vládám nebo korporacím. Kupující dluhopisu (půjčovatel) na oplátku obvykle dostává pravidelné platby, nazývané kupony, dokud emitent nesplatí jistinu, známou také jako jmenovitá nebo nominální hodnota, v den splatnosti. Chtěli byste se dozvědět více? Přečtěte si náš článek o dluhopisech, kde se dozvíte vše, co potřebujete vědět.

Otevřít účet
impact increase or decrease of interest rated on bonds

Nakupování dluhopisů pro začátečníky

Při investování je třeba zvážit několik věcí. Dobrým výchozím bodem je určit si, jaký jste typ investora. Jaký je váš styl investování? Chcete být aktivním nebo pasivním investorem?

Pokud jste ve světě investování nováčkem, doporučujeme projít si naši Investorskou akademii, kde najdete informace o investování. Zjistíte, jak funguje investování, do jakých produktů můžete investovat a jaká strategie vám nejvíce vyhovuje. Lekce 1 vám pomůže pochopit, jaký jste typ investora a Lekce 6 se zaměří na výběr vaší první akcie.

buy shares yourself

Proč investovat do dluhopisů?

Investování do dluhopisů má mnoho výhod. Dluhopisy jsou považovány za relativně bezpečnou investici a nabízejí pravidelné výplaty výnosů. Mohou také pomoci diverzifikovat vaše portfolio, protože mají nízkou korelaci s jinými typy finančních produktů, jako jsou akcie.

Otevřít účet

Riziko investice do dluhopisů

I když jsou dluhopisy považovány za relativně bezpečnou investici, nejsou zcela bez rizika. Je důležité si být vědom všech typů rizik, která mohou nastat a která se také mohou u jednotlivých dluhopisů lišit. Doporučujeme investovat pouze do finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem.

Diversificatie

Více než 90 mezinárodních ocenění

Vyberte si brokera, který je označován za nejlepší, nejférovější a nejlevnější způsob investování online.

Beste-broker-2023-Cashcow Netherlands

Nejlepší makléř

Cash Cow 2023

UK-award United Kingdom

Nejlepší diskontní broker

FT & IC 2022

PT-award Portugal

Nejlepší akciový broker roku

Rankia 2022

DE-award Germany

Nejférovější broker

NTV 2020

Vaše investiční cesta začíná zde

Otevřete si bezplatný účet a připojte se k více než 2,5 milionům investorů na naší uživatelsky přívětivé platformě.

Pojďme na to

Poznámka:
Investování s sebou nese riziko. O své investované prostředky nebo jejich část můžete přijít. Doporučujeme investovat pouze do finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem. Toto není investiční poradenství.

Chceme lidem umožnit stát se nejlepšími investory, kterými mohou být. Nabízíme na naší uživatelsky přívětivé platformě vesmír nekonečných možností, a odstraňujeme tak překážky a zpřístupňujeme investování všem: začínajícím investorům i odborníkům. Získáte přístup k nejrůznějším produktům na více než 50 burzách po celém světě, a tudíž i svobodu investovat tak, jak se vám líbí. V našem světě získáte rovněž skvělou nabídku za příznivou cenu. Nabízíme totiž neuvěřitelně nízké poplatky, aniž by došlo k omezení kvality, bezpečnosti nebo rozsahu našich investičních služeb. To, že upřednostňujeme vaše potřeby, nám pomohlo stát se předním evropským online makléřem. Důkazem našeho úspěchu jsou více než 2,5 miliony klientů a více než 90 mezinárodních ocenění.

Logo

Podmínky nabídky transakčních poplatků ve výši 100 EUR

Pokud si svůj investiční účet DEGIRO aktivujete před 1.st červnem 2023, DEGIRO vám uhradí transakční poplatky až do výše 100 EUR. Na tuto nabídku se vztahují následující podmínky:

  • Nabídka platí do 31. května 2023.
  • Noví klienti, kteří si aktivují účet, získají během období nabídky náhradu transakčních poplatků ve výši až 100 EUR.
  • První transakční náklady a externí manipulační poplatky do výše 100 EUR v období do 30. června 2023 budou uhrazeny.
  • Poplatky za manipulaci s měnou (automatický obchodník FX a manuální obchod) nelze v rámci této akce vrátit.
  • Náklady na transakce a externí manipulační poplatky, které jste vynaložili (maximálně do výše 100 EUR), vám začátkem července vrátíme na váš účet DEGIRO.
  • Tato nabídka platí pouze pro nové klienty s českým účtem DEGIRO.
  • Aby mohl nový klient využít této nabídky, musí provést první vklad pro potvrzení účtu (minimální vklad je 0,01 EUR) a aktivovat svůj účet DEGIRO.
  • Na tuto nabídku mají nárok i noví klienti, kteří zahájili registraci před obdobím platnosti nabídky, ale aktivovali si účet DEGIRO během tohoto období.
  • Pokud je s adresou nového klienta již spojen existující účet, je účast vyloučena.
  • Každý nový klient může požádat o transakční kredit ve výši 100 EUR pouze jednou.

Přijetí podmínek nabídky

Účastí v nabídce klient automaticky přijímá podmínky nabídky. Společnost DEGIRO může kampaň předčasně ukončit nebo změnit její podmínky. O případných změnách bude společnost DEGIRO informovat prostřednictvím webových stránek.

Účast

Nabídky se mohou zúčastnit všichni klienti, kteří si aktivovali účet u DEGIRO do 31. května 2023 včetně.

icon_close