image_award_gold_left

100

Mezinárodních
makléřských ocenění

image_award_gold_right

Nákup akcií

Uvažujete o nákupu akcií, například Bank of Ireland, Ryanair nebo Kerry Group? Nebo byste raději investovali do mezinárodních akcií, jako je Netflix, Tesla nebo Apple? S DEGIRO získáte přístup k více než 50 burzám ve 30 zemích.

Otevřít účet

Investice do akcií dostupné pro každého

Soukromým investorům nabízíme možnosti a sazby odborných skupin. Díky tomu jsou investice do akcií dostupné každému. Podívejte se na naše nevídaně nízké sazby.

CZ akcií

KOMISE

20 CZK

+

MANIPULAČNÍ

20 CZK

European stocks

KOMISE

€3.90

+

MANIPULAČNÍ

€1

USA akcií

KOMISE

€1

+

MANIPULAČNÍ

€1

Mohou být účtovány náklady na měnu, připojení nebo externí produkty a rozpětí. Více informací naleznete na naší stránce s poplatky.

3 nejobchodovanější akcie našimi klienty v roce 2022 byly:

 1. Tesla Inc (US88160R1014)
 2. Meta Platforms Inc (US30303M1027)
 3. NIO Inc (US62914V1061)

Investování s sebou nese riziko. Toto není investiční poradenství.

Jak vybrat své první akcie?

Účet DEGIRO účet vám umožňuje přístup k více než 50 burzám a 9 kategoriím produktů. S tolika možnostmi možná nebudete vědět, kde začít. V tomto videu vám ukážeme, jak vybrat své první akcie na základě vlastní vize nebo analýzy.

Co jsou akcie?

Akcie (také známé jako podíly) nejsou v podstatě nic jiného než (obchodovatelný) důkaz, že vlastníte část společnosti. Chtěli byste se dozvědět více o akciích? Pak si přečtěte tento článek o investování do akcií.

Otevřít účet
What is a stock

Nakupování akcí pro začátečníky

Když začnete investovat, je třeba zvážit několik věcí. Dobrým výchozím bodem je určit si, jaký jste typ investora. Jaký je váš styl investování? Budete aktivním nebo pasivním investorem?

Pokud jste ve světě investování nováčkem, doporučujeme projít si naši Investorskou akademii, kde najdete informace o investování. Zjistíte, jak funguje investování, do jakých produktů můžete investovat a jaká strategie vám nejvíce vyhovuje. Lekce 1 vám pomůže pochopit, jaký jste typ investora a Lekce 6 se zaměří na výběr vaší první akcie.

buying shares yourself

Samostatný nákup akcií

V DEGIRO nabízíme pouze služby „provádění“. To znamená, že nespravujeme vaše investice, ani neposkytujeme investiční poradenství. Máte možnost zadávat příkazy samostatně prostřednictvím naší investiční platformy.

Otevřít účet

Diverzifikace

Předpokládejme, že se vaše portfolio skládá výhradně z akcií jedné společnosti. Pokud by tato společnost zkrachovala nebo by prudce klesla její cena, vaše celé investiční portfolio by utrpělo značnou ztrátu. Proto je rozložení rizika velmi důležité. Díky dobře diverzifikovanému portfoliu mohou zisky jedné společnosti kompenzovat ztráty jiné. Více informací o diverzifikaci (rozložení rizika) naleznete v Lekci 8 v naší Investorské akademii.

diversification
Different order types

Různé typy příkazů

Jakmile budete vědět, jaké akcie chcete koupit, dalším krokem je zadání příkazu. Ale jak to funguje? Můžete zadat různé typy příkazů. Tyto typy příkazů mají za cíl obchodování usnadnit a zacílit. Více informací o různých typech příkazů a jejich fungování se dozvíte v Lekci 7 v naší Investorské akademii.

Dlouhodobé investování

Trpělivost je přednost, což je jistě případ investorů. Ti, kteří nechají svou investici splácet po dlouhou dobu, mohou těžit z efektu návratnosti, známého také jako „složené úročení“. Funguje to takto: pokud reinvestujete výnos získaný z investice, tento výnos může v průběhu času také přinést výnos. S rostoucí investovanou částkou bude dopad tohoto efektu v čase exponenciálně růst. Více informací o dlouhodobém investování se dozvíte v Lekci 9 v naší Investorské akademii.

Long-term investing

Kdy můžete nakoupit podíly?

Podíly můžete nakupovat, když jsou otevřené burzy. Nabízíme investování na více než 50 burzách po celém světě. Je důležité si uvědomit, že otevírací doba těchto burz se může lišit. Pro přehled otevírací doby burz dostupných na naší platformě navštivte naši stránku s otevírací dobou.

Více než 100 mezinárodních ocenění

Vyberte si brokera, který je označován za nejlepší, nejférovější a nejlevnější způsob investování online.

Beste-broker-2023-Cashcow Netherlands

Nejlepší makléř

Cash Cow 2023

UK-award United Kingdom

Nejlepší diskontní broker

FT & IC 2022

PT-award Portugal

Nejlepší akciový broker roku

Rankia 2022

DE-award Germany

Nejférovější broker

NTV 2020

Vaše investiční cesta začíná zde

Otevřete si bezplatný účet a připojte se k více než 2,5 milionům investorů na naší uživatelsky přívětivé platformě.

Poznámka:
Investování s sebou nese riziko. O své investované prostředky nebo jejich část můžete přijít. Doporučujeme investovat pouze do finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem. Toto není investiční poradenství.

Investování s sebou nese riziko.

icon_close

Chceme lidem umožnit stát se nejlepšími investory, kterými mohou být. Nabízíme na naší uživatelsky přívětivé platformě vesmír nekonečných možností, a odstraňujeme tak překážky a zpřístupňujeme investování všem: začínajícím investorům i odborníkům. Získáte přístup k nejrůznějším produktům na více než 50 burzách po celém světě, a tudíž i svobodu investovat tak, jak se vám líbí. V našem světě získáte rovněž skvělou nabídku za příznivou cenu. Nabízíme totiž neuvěřitelně nízké poplatky, aniž by došlo k omezení kvality, bezpečnosti nebo rozsahu našich investičních služeb. To, že upřednostňujeme vaše potřeby, nám pomohlo stát se předním evropským online makléřem. Důkazem našeho úspěchu jsou více než 2,5 miliony klientů a více než 100 mezinárodních ocenění.

flatexDEGIRO Bank Dutch Branch, zahraniční pobočka banky flatexDEGIRO Bank AG | Amstelplein 1, 1096HA Amsterdam | telefon: +31 20 2613072 | e-mail: clients@degiro.com | flatexDEGIRO Bank Dutch Branch je registrována u Nizozemské obchodní komory pod číslem 82510245. | flatexDEGIRO Bank Dutch Branch, obchodující pod názvem DEGIRO, je nizozemská pobočka flatexDEGIRO Bank AG. flatexDEGIRO Bank AG je primárně pod dohledem německého finančního regulátora (BaFin). V Nizozemsku je flatexDEGIRO Bank Dutch Branch registrována u DNB a je pod dohledem AFM a DNB. | flatexDEGIRO Bank AG je licencovanou německou bankou pod dohledem německého finančního regulátora a je registrována u Německé obchodní komory pod číslem HRB 105687.

Logo

Podmínky nabídky transakčních poplatků ve výši 100 EUR

Pokud si svůj investiční účet DEGIRO aktivujete před 1. Červenec 2024, DEGIRO vám uhradí transakční poplatky až do výše 100 EUR. Na tuto nabídku se vztahují následující podmínky:

 • Nabídka platí do 30. Červen 2024.
 • Noví klienti, kteří si aktivují účet, získají během období nabídky náhradu transakčních poplatků ve výši až 100 EUR.
 • První transakční náklady a externí manipulační poplatky do výše 100 EUR v období do 31. Červenec 2024 budou uhrazeny.
 • Poplatky za manipulaci s měnou (automatický obchodník FX a manuální obchod) nelze v rámci této akce vrátit.
 • Náklady na transakce a externí manipulační poplatky, které jste vynaložili (maximálně do výše 100 EUR), vám začátkem Srpen 2024 vrátíme na váš účet DEGIRO.
 • Tato nabídka platí pouze pro nové klienty s českým účtem DEGIRO.
 • Transakční a manipulační náklady se převádějí a proplácejí v eurech, i když jsou účtovány v korunách. Částka, která bude vrácena v eurech, se vypočítá na základě směnného kurzu platného v den úhrady.
 • Jakmile podepíšete klientskou smlouvu, váš účet se aktivuje a rozběhne se období nabídky.
 • Nový klient bude moci začít obchodovat a využít tak poukaz v hodnotě 100 eur až po provedení prvního vkladu (minimální částka je 0,01 eur).
 • Na tuto nabídku mají nárok i noví klienti, kteří zahájili registraci před obdobím platnosti nabídky, ale aktivovali si účet DEGIRO během tohoto období.
 • Pokud je s adresou nového klienta již spojen existující účet, je účast vyloučena.
 • Každý nový klient může požádat o transakční kredit ve výši 100 EUR pouze jednou.
 • Na tuto propagaci se vztahují nizozemské právní předpisy.

Přijetí podmínek nabídky

Využitím této nabídky klient automaticky přijímá podmínky této nabídky. Společnost DEGIRO může kampaň kdykoli před jejím vypršením platnosti ukončit nebo změnit její podmínky. Společnost DEGIRO bude o všech případných změnách informovat na webových stránkách.

Účast

Nabídky se mohou zúčastnit všichni klienti, kteří si aktivovali účet u DEGIRO do 30. Červen 2024 včetně.

icon_close