Kontakt DEGIRO

Zavolejte nám

Naše zákaznické oddělení a oddělení objednávek na čísle +31 20 261 3072 (Currently only in English and limited capacity due to COVID-19 measures. Please send us an e-mail instead). Jsme tu pro Vás k dispozici ve všední dny od 8 do 22 hodin (v češtině do 16:30). Vezměte prosím na vědomí, že obchodování prostřednictvím oddělení objednávek je příplatek.

Pošlete nám zprávu.

Rádi zodpovíme veškeré dotazy. Stačí nám poslat zprávu klienti@degiro.cz. Odpovíme Vám, co nejrychleji to bude možné.

Zaslání objednávky na naše oddělení objednávek

Vaši objednvku můžete zaslat na objednavky@degiro.cz. Ujistěte se prosím, že uvedete všechny potřebné detaily. Vezměte na vědomí, že za objednávku zadanou prostřednictvím oddělení objednávek je účtován dodatečný poplatek.

Tiskové oddělení

Ohledně informací pro tisk prosím kontaktujte pana M. Rehling na telefonním čísle: +45 89 88 62 81 nebo e-mailem pers@degiro.nl.

Adresa

DEGIRO BV,
Rembrandt Tower - 9th floor, 1096 HA Amsterdam , The Netherlands

Číslo Chamber of Commerce v Nizozemsku (obdoba obchodního rejstříku): 34 34 28 20
Zapsáno v rejstříku AFM (úřad pro finanční trhy).

Investování zahrnuje rizika: Můžete přijít o část nebo celý svůj vklad. Doporučujeme investovat pouze do těch finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem.

Investování zahrnuje rizika:
Můžete přijít o část nebo celý svůj vklad. Doporučujeme investovat pouze do těch finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem.