Domů Webtrader

Webtrader

Produkt můžete přidat do seznamu oblíbených kliknutím na ikonu * hvězdy. Specifický výrobek byl přidán do seznamu, jakmile ikona hvězdy zčernala. Tento svůj seznam oblíbených produktů můžete vyhledat v "portfolio" v hlavním menu. Budete tak mít snadný přístup k informacím o cenách Vámi zvolených finančních nástrojů.

Naši aplikaci Webtrader jsme vyvinuli pro poslední verze různých prohlížečů (mimo jiné Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox a Safari). Naše aplikace Webtrader funguje obvykle na většině prohlížečů výborně. Starší verze však mohou způsobovat problémy. Doporučujeme vám používat poslední verze prohlížečů. Tak budete mít jistotu, že máte poslední bezpečnostní aktualizace a tak zvané „servisní balíky“ od dodavatelů.

 

Proč aktualizovat prohlížeč:

  1. Zastaralé prohlížeče mohou obsahovat bezpečnostní mezery.

  2. Zastaralé verze prohlížečů nebudou pravděpodobně moci zobrazit všechny možnosti těchto nebo jiných webových stránek.

  3. Nové prohlížeče napomáhají obecně k lepšímu dojmu z webu.

 

Pokud chcete více informací o možnostech aktualizace, vyberte si z níže uvedených webových prohlížečů.

 

Pokud potíže stále přetrvávají kontaktujte prosím náš Help desk.

V pravém horním rohu najdete vyhledávací funkci “Hledat produkt“. Tato funkce Vám umožňuje vyhledat specifickou akcii či jiný finanční instrument. Produkt můžete vyhledat, pokud do tohoto pole vložíte název produktu či jeho ISIN.

ISIN je zkratka pro International Securities Identification Number (mezinárodní identifikační číslo cenného papíru) a slouží pro identifikaci obchodovatelných cenných papírů, jelikož každý cenný papír má svůj unikátní kód. Jedná se o nejbezpečnější způsob vyhledávání produktů, protože minimalizuje šanci, že nakoupíte nesprávný produkt.

U DEGIRO máte pro transakce v zahraničních měnách 2 možnosti.

 

Pomocí funkce AutoFX se všechny cizí měny se automaticky možné zakoupit za vás. V době realizace objednávky AutoFX převede přesné množství CZK potřebné pro vypořádání transakce na požadovanou zahraniční měnu. Pokud například chcete koupit americké akcie za 3000 USD, funkce AutoFX automaticky převede přesné množství CZK potřebné k dokončení transakce na USD. Díky tomu nemusíte nejprve provést manuální převod měny. Kromě toho budou všechny finanční prostředky, které vznikají z prodeje finančních nástrojů nebo z jiných transakcí automaticky převedeny na základní měnu CZK. Je-li funkce AutoFX aktivní, budete mít pouze částku v peněžním fondu v CZK.

 

S Manuálním vypořádání měny máte možnost ručně nákoupit zahraniční měny. Pokud je manuální funkce zapnuta pro určitou měnu, bude hotovostní pozice v této měně bude držena jako zahraniční měna. Navíc při aktivní manuální funkci budete mít volný prostor do výše částky, kterou v této měně držíte u svého účtu. Například, pokud máte zůstatek v USD ve výši $ 5,000 a 50,000 CZK a pokusíte se zadat objednávku za $ 6.000, pak tato objednávka nebude přijata z důvodu nedostatečného zůstatku v USD.

 

Funkce AutoFX je automatické výchozí nastavení pro konverzi měny. Pokud však často obchodujete v cizích měnách Manuální funkce by mohla být nákladově nejefektivnější možností. Rozdíl v poplatcích mezi oběma modely je možné nalézt v dokumentu Přehled poplatků.

 

Vezměte také na vědomí, že pokud přepnete Manuální vypořádání na funkci AutoFX celý zůstatek dané zahraniční měny se automaticky zkonvertuje na CZK.

Produkty mohou být vyhledány skrze Ticker, pokud tento kód obsahuje více než 3 znaky. Postupně budou do naší platformy přidávány další tickery.

Ano, je to možné. Můžete si stáhnout DEGIRO-app pro operační systémy Android I iOS. Navíc budete mít stale možnost obchodovat skrze mobilní verzi WebTraderu na m.degiro.nl.

Investování zahrnuje rizika: Můžete přijít o část nebo celý svůj vklad. Doporučujeme investovat pouze do těch finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem.

Investování zahrnuje rizika:
Můžete přijít o část nebo celý svůj vklad. Doporučujeme investovat pouze do těch finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem.