Domů O DEGIRO

O DEGIRO

DEGIRO je díky nízkým transakčním poplatkům atraktivní pro všechny investory. WebTrader je jednoduchý a investovat v něm mohou jak investoři začátečníci, tak i zkušenější tradeři, kteří ocení širokou nabídku finančních instrumentů.

DEGIRO nenabízí demo účet. Registrace je dokončena připsáním Vaší platby (zákonné ověření totožnosti prostřednictvím bankovního účtu) v minimální výši 1 Kč. Následně získáte plný přístup do WebTraderu.

My v DEGIRO se nedomníváme, že jsme levným brokerem. Ostatní brokeři jsou jednoduše příliš drazí. Využíváme takovou technologii, která nám již od počátku Vaší registrace (provádí se výhradně on-line) umožňuje zajistit všechny klientské objednávky. Naše systémy byly vytvořeny zcela in-house (interně). Máme vynikající IT oddělení, které umí nastavené procesy rychle změnit, což nám dává možnost nabízet služby, které naši klienti potřebují.

 

Navíc, DEGIRO je tzv. execution-only broker. Toto znamená, že klientům neposkytujeme investiční rady. Naší prací je vypořádávání objednávek tím nejefektivnějším způsobem, jak umíme. Na základě této obchodní strategie jsme schopni poskytovat bezkonkurenční úspory klientům DEGIRO.

Investiční společnost DEGIRO je pod dohledem Úřadu pro finanční trhy (AFM), který dohlíží na poskytované služby v investičním sektoru a také pod dohledem Nizozemské státní banky (DNB), která kontroluje ostatní aspekty podnikání společnosti.

Investování zahrnuje rizika: Můžete přijít o část nebo celý svůj vklad. Doporučujeme investovat pouze do těch finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem.

Investování zahrnuje rizika:
Můžete přijít o část nebo celý svůj vklad. Doporučujeme investovat pouze do těch finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem.