Domů Můj účet

Můj účet

Pokud jste zapomněl/a své uživatelské jméno, můžete ho nalézt v uvítacím e-mailu od DEGIRO. Případně prosím kontaktujte naše zákaznické oddělení na telefonním čísle +420 228 882 957.

Pokud si přejete změnit Váš registrovaný bankovní účet, kontakujte prosím naše zákaznické oddělení e-mailem (klienti@degiro.cz) s žádostí o tuto změnu.

Budete vyzván/a, abyste zaslal platbu (v minimální výši 1 CZK) z nového bankovního účtu, který bude sloužit k ověření potřebných informací a jména majitele bankovního účtu.

Jakmile obdržíme platbu z nového bankovního účtu a všechny informace budou úspěšně ověřeny, změna bude provedena a zaslané finanční prostředky připsány na Váš investiční účet.

Vezměte prosím na vědomí, že bankovní účet musí být veden na jméno majitele investičního účtu.

Pro zprocesování žádosti o změnu IBANU potřebujeme, abyste nám zaslal/a z registrovaného e-mailu následující:

·         Váš původní IBAN (ten, který máte nyní registrovaný  u DEGIRO)

·         Váš nový IBAN

·         Nový kód BIC

+   Odeslání ověřovací platby z nového účtu (který je vedený na Vaše jméno) ve výši minimálně 1 CZK.

Standardní doba pro změnu IBANU jsou 2-3 pracovní dny po obdržení ověřovací platby.

Jděte na stránku www.degiro.cz a klikněte vpravo nahoře na tlačítko „Přihlásit“. Potom vyplňte do přihlašovacího formuláře své uživatelské jméno a heslo a klikněte na „přihlásit“. Nebo klikněte zde a přejdete přímo na přihlašovací formulář společnosti DEGIRO.

Pokud jste zapomněl/a své heslo, můžete využít restart hesla na přihlašovací stránce kliknutím na “Zapomněli jste své přihlašovací údaje?“ Zadejte své uživatelské jméno a e-mailovou adresu, kterou jste uvedl při registraci. Poté klikněte na “Resetovat heslo“. Na Vaši e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s dalšími instrukcemi.

Basic

S profilem Basic lze využívat veškeré investiční služby a produkty které DEGIRO nabízí s výjimkou Debit Money, shortování CP a obchodování s deriváty. Profil Basic je standadtním typem účtu po registraci u DEGIRO.

 

Active

S profilem Active lze navíc využívat služby Debit Money, shortování CP a obchodování s deriváty. S tímto profilem jsou však služby Debit Money a shortování CP omezeny. Přečtěte si prosím dokument Hodnota zajištění, Riziko, Debit Money a shortování cenných papírů v Bližších informacích o investičních službách.

 

Trader

Profil Trader Vám umožňuje využít všechny investičních služby DEGIRO, včetně obchodování, služby Debit Money a Shortování CP, jak je blíže vysvětleno v dokumentu Hodnota zajištění, Riziko, Debit Money a shortování cenných papírů v Bližších informacích o investičních službách.

 

Investiční riziko spojené s investičními účty je nejnižší u profilu Basic a nejvyšší u profilu Trader. Obchodování finančních derivátů, Debit Money a short selling cenných papírů přínáší dodatečné riziko. Je tak možné dostat se do negativního zůstatku na Vašem účtu.

Pokud se rozhodnete svůj účet zrušit, zašlete prosím žádost na naše Zákaznické oddělení (klienti@degiro.cz). Žádost musí obsahovat uživatelské jméno Vašeho účtu a musí být odeslána z registrované e-mailové adresy.

 

Jelikož se neustále snažíme zlepšovat služby pro naše klienty, chtěli bychom Vás poprosit, zda byste nám nemohl/a poskytnout jakoukoli zpětnou vazbu a uvést hlavní důvod zrušení Vašeho účtu. Jakmile obdržíme Vaši žádost, zrušíme Váš účet a všechny zbývající finanční prostředky zašleme na Váš registrovaný bankovní účet.

Po dokončení registrace můžete změnit nastavení svého profilu kliknutím na Změnit nastavení – Moje údaje. Ve spodní části stránky poté můžete kliknout na Změnit nastavení. Poté budete mít možnost změnit své osobní údaje.

Můžete nalézt váš roční přehled ve WebTraderu v sekci Portfolio pod záložkou Výkazy. Zde si můžete stáhnout přehled ve formátu PDF či v Excelu.

Výsledek pozice se skládá z cenového rozdílu akcie, případných dividend a případných transakčních poplatků. Nezapočítává se pouze aktuální pozice, ale jsou zahrnuty také všechny předchozí transakce provedené v minulosti.

Investování zahrnuje rizika: Můžete přijít o část nebo celý svůj vklad. Doporučujeme investovat pouze do těch finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem.

Investování zahrnuje rizika:
Můžete přijít o část nebo celý svůj vklad. Doporučujeme investovat pouze do těch finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem.