FINANCIAL POWER
TO YOU 💪

Investujte po svém. Bez provize nebo za neuvěřitelně nízké poplatky, stejně jako naše 2 miliony uživatelů. Přední evropská investiční platforma je jen a jen vaše.

Otevřít účet

DEGIRO představuje NULOVÉ PROVIZE na špičkových burzách

PODÍVEJTE SE NA NAŠE POPLATKY

AKCIE

ETFS

MANIPULAČNÍ NÁKLADY

AKCIE

USA

0

ETFS

ZÁKLADNÍ VÝBĚR ETF

2

MANIPULAČNÍ NÁKLADY

0.50

Živé obchodování s akciemi v USA bez provize. Ceny nezahrnují náklady na směnu měn a případné poplatky za připojení. Manipulační náklady se nevztahují na základní výběr ETF. Tarif pro základní výběr DEGIRO Trackers je založen na zásadách spravedlivého používání.

Jednoduché investování s ETF

V DEGIRO můžete investovat do fondů obchodovaných na burze (ETF), tedy spravovaných balíků cenných papírů, které můžete zakoupit nebo prodat na burze jediným příkazem stejně jako běžné akcie. ETF může sledovat cokoli od ceny velké a různorodé sbírky akcií nebo cenných papírů až po jednotlivé komodity. Například s World ETF můžete pomocí jednoho jednoduchého příkazu investovat do tisíců podkladových společností po celém světě z různých regionů a sektorů, což vám usnadní diverzifikaci vašeho portfolia. Spoustu ETF dokonce nabízíme i bez provize. Více informací o ETF, včetně seznamu nejoblíbenějších ETF, najdete zde.

Zjistěte více

Ovlivněte investování pomocí skóre ESG

Investování není jen o penězích; je to nástroj, pomocí kterého můžete pomoci vytvořit lepší svět. V DEGIRO nabízíme žebříčky udržitelnosti, které vám pomohou s výběrem společností odpovídajících vašim hodnotám. Takzvané skóre ESG vám ukáže, jak si společnosti nebo investice vedou v oblasti environmentální, sociální a vládní politiky. Tato skóre vám pomohou posoudit rizika – a příležitosti – představované výkonem společností ve stěžejně důležitých oblastech, jako jsou změna klimatu, odměňování vedoucích pracovníků či rozmanitost a začlenění. Tyto informace najdete na naší platformě na stránce s podrobnostmi o společnosti pod záložkou „Hodnocení rizika ESG“.

Diverzifikace investičního rizika

Vaše riziko vám pomáháme rozložit tím, že vám nabízíme přístup k jednomu z největších portfolií produktů a burz. Své riziko můžete ovlivnit vybudováním dobře diverzifikovaného portfolia a rozložením svých investic do různých typů produktů, regionů a sektorů. A také rovnováhou mezi růstem a hodnotou akcií. Je důležité určit míru rizika, které jste ochotni podstoupit, vybrat produkty vyhovující vašemu rizikovému profilu a znalostem a stanovit si jasný investiční plán. Pokud s investováním začínáte, podívejte se na naši Akademii investorů. Najdete zde 10 lekcí zaměřených na investování, které vám pomohou začít.

Zjistěte více

To nejlepší ze všech světů

Nabízíme výjimečnou kombinaci uživatelsky přívětivé platformy a nízkých poplatků. A nyní spadáme pod největšího makléře v Evropě. Zjistěte, proč u nás investují více než 2 miliony investorů.

Bezprecedentně nízké sazby

Investujte do amerických akcií od 0 € za transakci (bez směnných poplatků).

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Globální trhy

Získejte přístup k více než 50 burzám po celém světě.

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Oceňovaný makléř

Byli jsme jmenováni nejlepším, nejférovějším a nejlevnějším online makléřem.

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Bezpečný a spolehlivý

Jsme makléřem kótovaným na burze SDAX s vlastní bankovní licencí.

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Více než 2 miliony napříč 18 státy již investují s DEGIRO.

Join more than 2 million clients that place their trust .

risk-img

Rizika investování.

Můžete přijít o část nebo celý svůj vklad. Investování může být výdělečné, ale nikdy není bez rizika. Společnost DEGIRO je ohledně rizik, která se vztahuji k investování, transparentní. Než začnete investovat, je třeba zvážit řadu faktorů. Ujasněte si, kolik rizika jste ochotni podstoupit, a jaké produkty nejvíce vyhovují vašim potřebám. DEGIRO nedoporučuje investovat peníze, které můžete v krátkém časovém horizontu potřebovat nebo vstoupit do pozic, které by Vám mohly způsobit finanční potíže. Všechno začíná uvažováním o tom, jakým investorem chcete být. Více informací o rizicích investování si můžete přečíst v naší příručce rizik investičního portfolia nebo na naší stránce věnované rizikům.

Our History

In 2013, DEGIRO launched its online brokerage services in the Netherlands. Since then, DEGIRO has expanded across 18 European countries enabling retail investors to benefit from a highly competitive comission structure. As a result, DEGIRO has quickly become one of the largest brokers in Europe.

Start investing
2021

Continued growth

2021 has been an exciting year. Alongside unprecedented growth in our client base, we made significant enhancements to our platform and offerings. We added an extensive amount of financial data, such as ESG ratings and analyst views, began rolling out flatexDEGIRO Cash Accounts, a new solution of holding uninvested money, and increased our list of commission-free ETFs. Not to forget, the merger with flatex has been completed and we implemented trading on Tradegate Exchange.

2020

The next chapter

In 2020, we joined forces with flatex AG, becoming one of the biggest brokers in Europe. We also were included in the SDAX, making flatexDEGIRO one of the 160 largest listed companies in Germany. Collectively, we now serve more than 1,000,000 investors.

2019

A new trading platform

In 2019 DEGIRO launched its new trading platform based on client feedback and the changing technology. Thanks to these clients, DEGIRO has won multiple international awards again this year. On top of that, more than 1 milion clients now benefit from DEGIRO's services.

2018

More than 350,000 clients and 40 awards

In 2018, DEGIRO surpassed 350,000 clients. Thanks to these clients, DEGIRO has won over 40 broker awards internationally, including the Best Broker and Best Mobile App Award, given by the Financial Times & Investors Chronicle.

2017

More than 200,000 clients

In 2017, DEGIRO surpassed 200,000 clients and became one of the five largest brokers in Europe based on transactions per year. DEGIRO continued to win numerous awards including Best Broker in Germany from the Handelsblatt Broker Comparison.

2016

Largest broker in the Netherlands

In 2016, DEGIRO became the largest online broker in the Netherlands in terms of transactions per year handled. Additionally, Switzerland was welcomed into the DEGIRO family making it the 18th country to benefit from low transaction fee trading.

Switzerland
2015

DEGIRO enters North Europe & Italy

2015 brought the continued expansion across Northern Europe and Italy, winning many international awards along the way, including the prestigious “Golden Bull Award” in the Netherlands.

Sweden Denmark Italy Norway Finland United%20Kingdom Ireland
2014

Expansion to 9 countries

In 2014, DEGIRO began their expansion, offering services within 9 European countries. DEGIRO also strengthened their Dutch market by winning the ‘Best Broker’ award.

France Czech Austria Germany Spain Poland Hungary Greece Portugal
2013

Launch of DEGIRO

In 2013, DEGIRO introduced Dutch retail clients to the possibility of investing with institutional fees. Making global trading accessible and affordable.

Netherlands

Our journey has only just begun

Want to know more about where we are going? Find out more about who we are, and what we believe in.

Read more read more

Hrdého sponzorství klubu Borussia Mönchengladbach

Od léta 2020 jsme hrdým sponzorem fotbalového klubu Borussia Mönchengladbach. Naše logo aktuálně svítí na jejich dresu Ligy mistrů.