FINANCIAL POWER
TO YOU 💪

Investujte svým způsobem za neuvěřitelně nízké poplatky, stejně jako naše další 2 miliony uživatelů. Přední evropská investiční platforma je vaš.

Otevřít účet

Investujte s důvěryhodným
makléřem

Probíhající čísla 🔒

2M

klientů

86

ocenění

1

bankovní licence

Investujte s neuvěřitelně
nízkými poplatky

Upozorňujeme, že náš manipulační poplatek se od 1. září mění z 0,50 € na 1 €.

*Mohou být účtovány náklady na měnu, připojení nebo externí produkty a rozpětí. Více informací naleznete na naší stránce s poplatky. Externí manipulační poplatky se nevztahují na ETF Core Selection. Na ETF Core Selection se vztahují zásady spravedlivého používání.

Jednoduché investování s ETF

V DEGIRO můžete investovat do fondů obchodovaných na burze (ETF), tedy spravovaných balíků cenných papírů, které můžete zakoupit nebo prodat na burze jediným příkazem stejně jako běžné akcie. ETF může sledovat cokoli od ceny velké a různorodé sbírky akcií nebo cenných papírů až po jednotlivé komodity. Provize u nejoblíbenějších ETF jsou na nás. Mohou být účtovány náklady na měnu, externí produkt a spread. Podmínky a seznam najdete zde. Spoustu ETF dokonce nabízíme i bez provize. Více informací o ETF, včetně seznamu nejoblíbenějších ETF, najdete zde.

Zjistěte více

Ovlivněte investování pomocí skóre ESG

Investování není jen o penězích; je to nástroj, pomocí kterého můžete pomoci vytvořit lepší svět. V DEGIRO nabízíme žebříčky udržitelnosti, které vám pomohou s výběrem společností odpovídajících vašim hodnotám. Takzvané skóre ESG vám ukáže, jak si společnosti nebo investice vedou v oblasti environmentální, sociální a vládní politiky. Tato skóre vám pomohou posoudit rizika – a příležitosti – představované výkonem společností ve stěžejně důležitých oblastech, jako jsou změna klimatu, odměňování vedoucích pracovníků či rozmanitost a začlenění. Tyto informace najdete na naší platformě na stránce s podrobnostmi o společnosti pod záložkou „Hodnocení rizika ESG“.

Zjistěte více

Diverzifikace investičního rizika

Vaše riziko vám pomáháme rozložit tím, že vám nabízíme přístup k jednomu z největších portfolií produktů a burz. Své riziko můžete ovlivnit vybudováním dobře diverzifikovaného portfolia a rozložením svých investic do různých typů produktů, regionů a sektorů. A také rovnováhou mezi růstem a hodnotou akcií. Je důležité určit míru rizika, které jste ochotni podstoupit, vybrat produkty vyhovující vašemu rizikovému profilu a znalostem a stanovit si jasný investiční plán. Pokud s investováním začínáte, podívejte se na naši Akademii investorů. Najdete zde 10 lekcí zaměřených na investování, které vám pomohou začít.

Zjistěte více

To nejlepší ze
všech světů

Nabízíme výjimečnou kombinaci uživatelsky přívětivé platformy a nízkých poplatků. A nyní spadáme pod největšího makléře v Evropě. Zjistěte, proč u nás investují více než 2 miliony investorů.

Bezprecedentně nízké sazby

Investujte globálně s neuvěřitelně nízkými poplatky.

arrow_right arrow_right
3dcoins

Globální trhy

Získejte přístup k více než 50 burzám po celém světě.

arrow_right arrow_right
3dglobe

Oceňovaný makléř

Byli jsme jmenováni nejlepším, nejférovějším a nejlevnějším online makléřem.

arrow_right arrow_right
3dtrophy

Bezpečný a spolehlivý

Jsme makléřem kótovaným na burze SDAX s vlastní bankovní licencí.

arrow_right arrow_right
3dshield

Více než 2 miliony napříč 18 státy již investují s DEGIRO.

Rizika investování

Můžete přijít o část nebo celý svůj vklad. Investování může být výdělečné, ale nikdy není bez rizika. Společnost DEGIRO je ohledně rizik, která se vztahuji k investování, transparentní. Než začnete investovat, je třeba zvážit řadu faktorů. Ujasněte si, kolik rizika jste ochotni podstoupit, a jaké produkty nejvíce vyhovují vašim potřebám.

DEGIRO nedoporučuje investovat peníze, které můžete v krátkém časovém horizontu potřebovat nebo vstoupit do pozic, které by Vám mohly způsobit finanční potíže. Všechno začíná uvažováním o tom, jakým investorem chcete být. Více informací o rizicích investování si můžete přečíst v naší příručce rizik investičního portfolia nebo na naší stránce věnované rizikům.

Otevřete si účet ještě dnes

Připojte se k více než 2 milionům klientů, kteří vložili svou důvěru v nás.

Otevřete si zdarma účet nyní
100 € kredit
dní
hodin
minut
close_white

Pouze po omezenou dobu jsou poplatky za první transakci až do výše 100 € na nás. Podívejte se na podmínky.

close_white