FINANCIAL POWER
TO YOU 💪

Investujte svým způsobem za neuvěřitelně nízké poplatky, stejně jako naše další 2 miliony uživatelů. Přední evropská investiční platforma je vaš.

Otevřít účet

Investujte s důvěryhodným
makléřem

Probíhající čísla 🔒

2M

klientů

90

ocenění

1

bankovní licence

Investujte s neuvěřitelně
nízkými poplatky

*Mohou být účtovány náklady na měnu, připojení nebo externí produkty a rozpětí. Více informací naleznete na naší stránce s poplatky. Externí manipulační poplatky se nevztahují na ETF Core Selection. Na ETF Core Selection se vztahují zásady spravedlivého používání.

Jednoduché investování s ETF

V DEGIRO můžete investovat do fondů obchodovaných na burze (ETF), tedy spravovaných balíků cenných papírů, které můžete zakoupit nebo prodat na burze jediným příkazem stejně jako běžné akcie. ETF může sledovat cokoli od ceny velké a různorodé sbírky akcií nebo cenných papírů až po jednotlivé komodity. Provize u nejoblíbenějších ETF jsou na nás. Mohou být účtovány náklady na měnu, externí produkt a spread. Podmínky a seznam najdete zde. Spoustu ETF dokonce nabízíme i bez provize. Více informací o ETF, včetně seznamu nejoblíbenějších ETF, najdete zde.

Zjistěte více

Ovlivněte investování pomocí skóre ESG

Investování není jen o penězích; je to nástroj, pomocí kterého můžete pomoci vytvořit lepší svět. V DEGIRO nabízíme žebříčky udržitelnosti, které vám pomohou s výběrem společností odpovídajících vašim hodnotám. Takzvané skóre ESG vám ukáže, jak si společnosti nebo investice vedou v oblasti environmentální, sociální a vládní politiky. Tato skóre vám pomohou posoudit rizika – a příležitosti – představované výkonem společností ve stěžejně důležitých oblastech, jako jsou změna klimatu, odměňování vedoucích pracovníků či rozmanitost a začlenění. Tyto informace najdete na naší platformě na stránce s podrobnostmi o společnosti pod záložkou „Hodnocení rizika ESG“.

Zjistěte více

Diverzifikace investičního rizika

Vaše riziko vám pomáháme rozložit tím, že vám nabízíme přístup k jednomu z největších portfolií produktů a burz. Své riziko můžete ovlivnit vybudováním dobře diverzifikovaného portfolia a rozložením svých investic do různých typů produktů, regionů a sektorů. A také rovnováhou mezi růstem a hodnotou akcií. Je důležité určit míru rizika, které jste ochotni podstoupit, vybrat produkty vyhovující vašemu rizikovému profilu a znalostem a stanovit si jasný investiční plán. Pokud s investováním začínáte, podívejte se na naši Akademii investorů. Najdete zde 10 lekcí zaměřených na investování, které vám pomohou začít.

Zjistěte více

To nejlepší ze
všech světů

Nabízíme výjimečnou kombinaci uživatelsky přívětivé platformy a nízkých poplatků. A nyní spadáme pod největšího makléře v Evropě. Zjistěte, proč u nás investují více než 2 miliony investorů.

Bezprecedentně nízké sazby

Investujte globálně s neuvěřitelně nízkými poplatky.

arrow_right arrow_right
3dcoins

Globální trhy

Získejte přístup k více než 50 burzám po celém světě.

arrow_right arrow_right
3dglobe

Oceňovaný makléř

Byli jsme jmenováni nejlepším, nejférovějším a nejlevnějším online makléřem.

arrow_right arrow_right
3dtrophy

Bezpečný a spolehlivý

Jsme makléřem kótovaným na burze SDAX s vlastní bankovní licencí.

arrow_right arrow_right
3dshield

Více než 2 miliony napříč 18 státy již investují s DEGIRO.

Rizika investování

Můžete přijít o část nebo celý svůj vklad. Investování může být výdělečné, ale nikdy není bez rizika. Společnost DEGIRO je ohledně rizik, která se vztahuji k investování, transparentní. Než začnete investovat, je třeba zvážit řadu faktorů. Ujasněte si, kolik rizika jste ochotni podstoupit, a jaké produkty nejvíce vyhovují vašim potřebám.

DEGIRO nedoporučuje investovat peníze, které můžete v krátkém časovém horizontu potřebovat nebo vstoupit do pozic, které by Vám mohly způsobit finanční potíže. Všechno začíná uvažováním o tom, jakým investorem chcete být. Více informací o rizicích investování si můžete přečíst v naší příručce rizik investičního portfolia nebo na naší stránce věnované rizikům.

Vaše investiční cesta začíná zde

Otevřete si bezplatný účet a připojte se k více než 2 milionům investorů na naší uživatelsky přívětivé platformě.

Pojďme na to
100 € kredit
dní
hodin
minut
close_white

Pouze po omezenou dobu jsou poplatky za první transakci až do výše 100 € na nás. Podívejte se na podmínky.

close_white

Chceme lidem umožnit stát se nejlepšími investory, kterými mohou být. Nabízíme na naší uživatelsky přívětivé platformě vesmír nekonečných možností, a odstraňujeme tak překážky a zpřístupňujeme investování všem: začínajícím investorům i odborníkům. Získáte přístup k nejrůznějším produktům na více než 50 burzách po celém světě, a tudíž i svobodu investovat tak, jak se vám líbí. V našem světě získáte rovněž skvělou nabídku za příznivou cenu. Nabízíme totiž neuvěřitelně nízké poplatky, aniž by došlo k omezení kvality, bezpečnosti nebo rozsahu našich investičních služeb. To, že upřednostňujeme vaše potřeby, nám pomohlo stát se předním evropským online makléřem. Důkazem našeho úspěchu jsou více než 2 miliony klientů a více než 90 mezinárodních ocenění.

Logo

Podmínky nabídky transakčních poplatků ve výši 100 EUR

Pokud si svůj investiční účet DEGIRO aktivujete před 1. březnem 2023st , DEGIRO vám uhradí transakční poplatky až do výše 100 EUR. Na tuto nabídku se vztahují následující podmínky:

  • Nabídka platí do 28. února 2023.
  • Noví klienti, kteří si aktivují účet, získají během období nabídky náhradu transakčních poplatků ve výši až 100 EUR.
  • První transakční náklady a externí manipulační poplatky do výše 100 EUR v období do 31. března 2023 budou uhrazeny.
  • U poplatků za manipulaci s měnou (Auto FX trader a manuální převod) není při této akci nárok na jejich vrácení.
  • Počátkem dubna vám na účet DEGIRO vrátíme vynaložené transakční náklady a externí manipulační poplatky (maximálně do výše 100 EUR).
  • Tato nabídka platí pouze pro nové klienty s českým účtem DEGIRO.
  • Aby mohl nový klient využít této nabídky, musí provést první vklad pro potvrzení účtu (minimální vklad je 0,01 EUR) a aktivovat svůj účet DEGIRO.
  • Na tuto nabídku mají nárok i noví klienti, kteří zahájili registraci před obdobím platnosti nabídky, ale aktivovali si účet DEGIRO během tohoto období.
  • Pokud je s adresou nového klienta již spojen existující účet, je účast vyloučena.
  • Každý nový klient může požádat o transakční kredit ve výši 100 EUR pouze jednou.

Přijetí podmínek nabídky

Účastí v nabídce klient automaticky přijímá podmínky nabídky. Společnost DEGIRO může kampaň předčasně ukončit nebo změnit její podmínky. O případných změnách bude společnost DEGIRO informovat prostřednictvím webových stránek.

Účast

Nabídky se mohou zúčastnit všichni klienti, kteří si aktivovali účet u DEGIRO do 28. února 2023 včetně.

icon_close